Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.

Rezerwuj bezpiecznie i bez ryzyka dzięki naszej gwarancji Covid

Ostatniego lata, wakacje na kempingu były popularne i beztroskie. I chociaż covid-19 jest nadal dookoła, wierzymy, że także tego roku zainteresowanie wakacjami na kempingu będzie wysokie. Dla jeszcze większego spokoju ducha oferujemy unikalną gwarancję Covid dla wielu miejsc noclegowych również na lato 2022:


Pełny zwrot pieniędzy, voucher +5% lub bezpłatna zmiana rezerwacji.


Jeśli zobaczysz to logo w wybranym przez Ciebie obiekcie, automatycznie skorzystasz z tej gwarancji. Poniżej można dowiedzieć się, co dokładnie oznacza bezpłatna gwarancja Covid:

Bezpieczna rezerwacja z gwarancją Covid

28 dni - 7 dni przed przyjazdem


Jeśli w okresie od 28 dnia do 7 dnia przed przyjazdem napotkasz jedno z poniższych ograniczeń podróży związanych z COVID, Gwarancja Covid ma zastosowanie: 


  • Ograniczona lub niedozwolona podróż z Twojego kraju lub obszaru lokalnego, uniemożliwiająca opuszczenie kraju, nawet jeśli posiadasz certyfikat EU Digital COVID.
  • Ograniczony lub niedozwolony wjazd do kraju/obszaru docelowego lub kraju tranzytowego, uniemożliwiający wjazd do docelowego miejsca wypoczynku, nawet jeśli posiadasz certyfikat EU Digital COVID.
  • Obowiązek kwarantanny w kraju docelowym lub po powrocie do kraju ojczystego, nawet jeśli posiadasz certyfikat EU Digital COVID.


Jeśli którekolwiek z powyższych ograniczeń podróży związanych z COVID zostaną nowo ogłoszone w ciągu 6 dni - 1 dnia ( najpóźniej do południa) przed przyjazdem, będą Państwo również objęci Gwarancją Covid.


Gwarancja Covid nie ma zastosowania, jeśli:


  • nie ma negatywnych zaleceń dotyczących podróży, ale ze względu na Państwa (nie)zaszczepiony status muszą Państwo poddać się kwarantannie. 
  • istnieje negatywne zalecenie dotyczące podróży, ale możesz podróżować z certyfikatem EU Digital COVID bez ograniczeń związanych z kwarantanną.


Prosimy zwrócić uwagę: 


Ograniczenia w podróży muszą obowiązywać w dniu zgłoszenia, aby można było skorzystać z opcji zmiany rezerwacji, vouchera lub zwrotu środków. 

Jeśli chcesz anulować lub zmienić rezerwację na więcej niż 28 dni przed przyjazdem, obowiązują zwykłe warunki.

Jeśli zdecydują się Państwo na zmianę rezerwacji, a zmieniona oferta będzie tańsza, od różnicy w cenie zostanie pobrana aktualna w danym momencie opłata za anulowanie rezerwacji. 

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, które pokrywa również koszty rezygnacji w przypadku, gdy Ty lub jeden z Twoich współtowarzyszy podróży ma Covid-19, np. nasze ubezpieczenie Campez Couvert.

Gwarancja zwrotu kosztów

Jeśli Państwa wakacje nie mogą się odbyć z powodu jednego z wyżej wymienionych ograniczeń podróży związanych z COVID, gwarantujemy pełny zwrot pieniędzy w ciągu 5 dni roboczych. Gwarancja ta dotyczy nowych rezerwacji na sezon 2022, jak również rezerwacji, które zostały dokonane wcześniej w tym roku.


Bezpłatna zmiana rezerwacji

Jeśli nie mogą Państwo podróżować z powodu powyższych ograniczeń związanych z COVID, mają Państwo możliwość zmiany rezerwacji na jeden z naszych najlepszych kempingów lub na inny termin bez żadnych opłat za zmianę.


Voucher (+5% dodatkowej zniżki)

Jeśli nie będziemy w stanie zrealizować Twojego urlopu z powodu wyżej wymienionych ograniczeń związanych z podróżami, zaoferujemy Ci bon o wartości wpłaconej kwoty + dodatkowe 5%, do wykorzystania w 2022 lub 2023 roku.

Nasze standardowe warunki, obowiązujące dla wszystkich obiektów noclegowych:

Bezpłatna zmiana rezerwacji

Zmiana kempingu, inny rodzaj zakwaterowania czy po prostu zupełnie inny kraj? Nie ma problemu! W związku z zaistniałą sytuacją zmiana rezerwacji do 8 tygodni przed przyjazdem jest od tej pory bezpłatna. Należy pamiętać, że może się zdarzyć, że będziemy musieli poprosić niektórych dostawców z wyprzedzeniem, co może zająć trochę czasu.

Członkostwo w SGR

W LuxCamp twoja rezerwacja jest w bezpiecznych rękach. Jesteśmy członkiem SGR. Jako podróżujący możesz być pewny, że Twoje pieniądze są bezpieczne, jeśli nasza organizacja miałaby problemy finansowe.

Wakacje na kempingu to bezpieczne wakacje

  • Większość czasu spędzasz na zewnątrz
  • Masz dużo miejsca wokół swojego zakwaterowania
  • W większości przypadków Twoje zakwaterowanie ma swoje własne zaplecze sanitarne