Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Kemping w spokojnej Zelandii
Zelandia jest jedną z najciekawszych prowincji Holandii. Zarezerwuj domek mobilny na komfortowym kempingu i ciesz się relaksującym czasem nad Morzem Północnym. Świeże morskie powietrze na pewno dobrze ci zrobi. Ośrodki wypoczynkowe są przyjazne dla rodzin i posiadają szeroką gamę udogodnień odpowiednich dla dzieci. Więcej info

Camping w Zelandii

Dlaczego wakacje w Zelandii będą niezapomniane?

Zelandia to region hołdujący tradycjom, rozwijający się z poszanowaniem folkloru. Mimo specyficznego ukształtowania terenu, dostępny transportem publicznym i prywatnym i dobrze przygotowany na przyjęcie odwiedzających. 

Warto wybrać pobyt w tym regionie ze względu na: 

  • Bliskość natury, piękne krajobrazy 
  • Malownicze ścieżki rowerowe 
  • Zachwycający folklor
  • Dobrze rozwiniętą infrastrukturę transportową 


Poznaj Zelandię

Najlepiej na rowerach! Jak na kraj przyjazny cyklistom przystało, znajdą tu Państwo różnorodne ścieżki rowerowe. Jako region nadmorski, Zelandia słynie z licznych piaszczystych plaż, odpowiednich zarówno do błogiego relaksu, jak i aktywnego wypoczynku. Miłośników sportów wodnych zadowoli dobrze wyposażona baza nadbrzeżna, a osoby lubiące zwiedzać przyciągną malownicze wioski rybackie.

Do zobaczenia w okolicy

Czy wiedzą Państwo, że od tej holenderskiej prowincji pochodzi nazwa archipelagu wysp Nowej Zelandii? Region skrywa więcej ciekawostek, a poszukiwania warto zacząć w jego stolicy - Middelburgu. W niespełna 50-tysięcznym mieście znajduje się muzeum historyczne, piękny wiekowy ratusz i pełen atrakcji park rozrywki. Middelburg przyciąga odwiedzających unikalnym klimatem holenderskiej prowincji.

Kto zwiedził Middelburg, niech zawita do Vlissingen. Tu z kolei warto odwiedzić połączoną z muzeum marynistycznym piracką osadę, a także stocznię, w której statki buduje się tradycyjnymi metodami.