Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Camping nad malowniczą zatoką Kvarner
Zatoka Kvarner to jedno z najpiękniejszych miejsc w całej Chorwacji, które słynie z doskonałej pogody oraz licznych atrakcji dla dorosłych i najmłodszych. Na uwagę zasługują też cudowne plaże i bezpośrednia bliskość natury. Właśnie dlatego LuxCamp pragnie polecić Państwu ten region na wymarzony urlop na kempingu. Do Państwa dyspozycji pozostaje wiele luksusowych kwater mobilnych o wysokim standardzie, dobrze jednak dla bezpieczeństwa rezerwować je z odpowiednim wyprzedzeniem. Więcej info

Camping nad zatoką Kvarner

Dlaczego wybrać urlop na campingu nad zatoką Kvarner?

Choć zatoka Kvarner jest miejscem często odwiedzanym przez turystów i cieszy się dużą popularnością, to łatwo tu również o wypoczynek w cichej i spokojnej atmosferze. Z pewnością nie zabraknie tu atrakcji dla nikogo. Godne uwagi nad zatoką Kvarner: 

  • różnorodne plaże,
  • malownicze wyspy,
  • wspaniałe krajobrazy,
  • smaczna lokalna kuchnia.


Poznaj zatokę Kvarner

Zatoka Kvarner położona jest w północnej części Adriatyku między wybrzeżem północnochorwackim i półwyspem Istrią. Region ten słynie ze znakomitego klimatu, który sprzyja wypoczynkowi oraz aktywnemu spędzaniu czasu. Najważniejszymi wyspami w zatoce są Krk, Pag, Cres i Rab. Co ciekawe, zatoka jest na tyle głęboka, że posiada swój własny port. Mieści się tu także znakomite zaplecze turystyczne, gastronomiczne i sportowe.

Odkryj zatokę Kvarner

Zatoka Kvarner słynie przede wszystkim z wysp, które trzeba odwiedzić podczas urlopu na kempingu. Na wyspie Rab znajduje się miasteczko o takiej samej nazwie, które słynie z czarującej starówki liczącej sobie około 2000 lat. Na wyspie Krk natomiast musicie Państwo zobaczyć miasto Vrbnik znane z malowniczego położenia nad klifem.

Bardzo atrakcyjna turystycznie jest też lądowa część tego regionu Chorwacji. Obowiązkowy punkt to riwiera Opatija, gdzie rozciąga się nadmorska panorama o długości 12 kilometrów słynąca z przepięknych widoków. Nie można również pominąć miasta Senj, gdzie mieści się twierdza Nehaj, której budowę rozpoczęto jeszcze w XVI wieku.