Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Najlepsze miejsce na kemping: Rzym i Lacjum
Wieczne Miasto niezmiennie zachwyca antycznymi budowlami, wspaniałą ofertą gastronomiczną oraz nowoczesnym stylem życia. Jeżeli chcesz poznać stolicę Włoch, nie czekaj zarezerwuj luksusowe zakwaterowanie z LuxCamp. Więcej info

Camping w Rzymie i Lacjum

Co sprawia, że Rzym i Lacjum to atrakcyjne miejsce na kemping?


  • Piękne, piaszczyste plaże i romantyczne zatoczki
  • Imponujące winnice
  • Przyjemne temperatury od wiosny do jesieni
  • Zapierające dech w piersiach zabytki architektury

Lubiane miejsca na pobyt na kempingu

Camping Fabulous 

Luksusowy kemping oferuje liczne atrakcje: restauracje, lokale rozrywkowe, bary, baseny oraz parki rozrywki dla najmłodszych. Warto wybrać się z całą rodziną, gdyż nikt nie zazna tu chwili nudy!

Camping I Pini 

Ośrodek I Pini oddalony jest od Wiecznego Miasta o 35 km w kierunku północnym. To prawdziwy raj dla dzieci, które mogą korzystać z wypełnionego atrakcjami basenu, a także miłośników sportu, przepadających za tenisem, piłką nożną i siatkówką. Codziennie rankiem z kempingu I Pini odjeżdża prywatny bus do Rzymu. Z I Pini można również wybrać się na wycieczkę do Pompejów, Neapolu bądź w inne partie Włoch.

A może California?

Camping California 

Piękna plaża, ciepłe morze, basen, boiska oraz animacje i zabawy dla najmłodszych to tylko niektóre z atrakcji jakie oferuje kemping California. Cisza i spokój, a z drugiej strony moc atrakcji i zabawy - a wszystko to w pobliżu jednego z najpiękniejszych miast świata - Rzymu.

Plaże i przyroda Wiecznego Miasta

Stolica Włoch położona jest w niewielkiej odległości od morza, a pełne piaszczystych plaż i romantycznych zatoczek wybrzeże znajduje się zaledwie kilka kilometrów od Rzymu. Równie malownicze są pagórkowate okolice Wiecznego Miasta, nazywane "krajem wina". W okolicach Rzymu znajduje się wiele parków miejskich oraz rezerwatów przyrody.

Atrakcje w Rzymie i okolicach

Rzym jest niczym gigantyczne muzeum, a Watykan, Koloseum czy Forum Romanum to jego najbardziej imponujące eksponaty. W pobliżu stolicy znajduje się miasto portowe Ostia, Tivoli z wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO Willą Hadriana oraz Palestrina ze swoimi antycznymi pozostałościami.