Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.

Zawsze najlepsza cena

Czy wiesz, że w LuxCamp zawsze rezerwujesz po najniższej cenie? Ceny, które widzisz na naszej stronie internetowej w momencie rezerwacji, nigdy nie są wyższe niż u pierwotnego dostawcy usług noclegowych. Gwarantujemy!

Gwarancja najniższej ceny

Gdzie indziej znalazłeś lepszą ofertę?  Jeśli w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji znajdziesz takie samo zakwaterowanie, w tym samym terminie podróży, na tym samym kempingu w niższej cenie u partnera, u którego dokonano rezerwacji (np. Roan lub Homair), poinformuj nas o tym.  Wystarczy przesłać nam zrzut ekranu, a my zwrócimy Ci różnicę w cenie! 

Aby skorzystać z gwarancji, cena musi pozostać niezmieniona w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji na naszej stronie.  Ponieważ ceny zmieniają się dynamicznie w trakcie sezonu i zależą od dostępności miejsc u naszych partnerów, nie możemy zagwarantować, że po dokonaniu rezerwacji ceny nie ulegną zmianie w górę lub w dół.  Jeśli po dokonaniu rezerwacji na naszej stronie internetowej cena zostanie obniżona, również w ciągu 24 godzin, gwarancja najniższej ceny nie obowiązuje.  Niższa cena musi znajdować się na stronie internetowej pierwotnego dostawcy zakwaterowania.