Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Witaj na kempingu w Jutlandii!
Jutlandia to najbardziej na północ wysunięta część Danii, łącząca Morze Bałtyckie z Północnym (ponieważ wody mają różną gęstość, morza się nie mieszają, ale spotykają). Specjalizuje się w terenach równinnych oraz przepięknych plażach, na których można się rozłożyć i opalać w cieplejsze dni lata. Zachodnia część Jutlandii posiada dwie wyspy, które są najczęstszym kierunkiem wakacyjnym Duńczyków, również dzięki Narodowemu Parkowi Morza Wattowego. Zwiedź Jutlandię i odkryj, co natura może Ci zaoferować! Więcej info

Kempingi w Jutlandii

Dlaczego powinieneś wyjechać do Jutlandii na kemping?

  • bogata historia Wikingów
  • wiele narodowych parków naturalnych
  • piaszczyste plaże
  • niewielu turystów

Kraina wrzosowych wzgórz i fiordów

Widowiskowe klify, tajemnicze budowle, fiordowe krajobrazy – to wszystko można znaleźć zaledwie kilkaset kilometrów od granic Polski, na wybrzeżu Danii.

Urok nadmorskich miasteczek

Jedną z niepowtarzalnych cech Jutlandii jest wybrzeże obsypane mnóstwem urokliwych miasteczek portowych. RIBE to jedno z najbardziej polecanych miejsc, ze względu na swój wiek i wąskie uliczki, pełne kolorowych domków. Miasto pełne tajemnic przyciąga turystów i lubiących aktywne zwiedzanie. Nie można zapomnieć o Billund, czyli stolicy Legolandu. To prawdziwy raj dla dzieci i miłośników klockowych zabaw. Nieco większe miasteczko, Aarhus, jest warte uwagi dzięki muzeum Aros i Den Gamle By. Po objechaniu wybrzeża, można się skusić na zwiedzanie wysp Fano i Romo, do których dopłynie się promem z miasta Esbjerg.