Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Cudowne rodzinne wakacje tylko w Tyrolu
Austriacki Tyrol to jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie. Kochasz góry i chcesz swoją pasją podzielić się z najbliższymi? Wybierz się na rodzinne wakacje do Austrii. Tutaj tradycja przeplata sie z teraźniejszoscią. Wspaniałe miejsca do zobaczenia i do odwiedzenia. Najpiękniejsze zabytki i wspaniałe górskie krajobrazy. Więcej info

Camping w Tyrolu

Dlaczego warto wybrać się na camping do Austrii?


  • wspaniałe górskie krajobrazy
  • cudowna kuchnia tyrolska
  • dzika natura
  • najlepszy aktywny wypoczynek
  • miła rodzinna atmosfera

Atuty regionu

Tyrol to krystalicznie czyste powietrze, wspaniale widoki przepiękna przyroda I urokliwe małe miasteczka. Mamy dla was do zaoferowania wspaniały camping w Tyrolu. LuxCamp jest jednym z najlepszych dostawców zakwaterowania na najlepszych europejskich campingach. Firma LuxCamp przygotowała ofertę wspaniałych wakacji dla rodizn kochających góry. Czeka na Ciebie wspaniałe zakwaterowanie na campingu położonym w samym centrum alpejskich szczytów.

Tyrol - najlepsze miejsce campingowe

Camping Natterer See, Austria

Camping Natterer See jest polożony w pięknym miejscu, umożliwiającym liczne piesze wycieczki. Camping wyróżnia ciepła, domowa atmosfera. W punkcie centralnym campingu znajduje sie przepiękne jezioro. Restauracja na campingu posiada wspaniały taras położony bezpośrednio nad jeziorem. Co więcej camping zagosopdarowal wspaniałą strefę w jeziorze dla najmłodszych. W pobliżu znajduje sie Alpenzoo - najwyżej położone Zoo w Europie. Do Zoo nalezy dojechać specjalną kolejką linową. Inną atrakcją wartą odwiedzenia jest kopalnia Schwaz oraz interesujące muzeum Tyrolskie z 1888 roku. Camping posiada wiele wspaniałcyh udogodnień dla rodzin z dziećmi. Jeżeli planujesz rodzinne wakacje powinieneś koniecznie wybrać ten camping. Już dzisiaj zarezerwuj wypoczynek w jednym z zakwaterowań LuxCamp na najlepszych campingach w pięknej i majestatycznej Austrii.

Tyrol - baśniowa kraina

Tyrol zachwyca pięknym krajobrazem i czystym powietrzem. Bardzo często Tyrol zwany jest sercem Alp  i jest skierowany głównie do milośników sportów zimowych. W tym turystycznym regionie, każdy znajdzie coś dla siebie. Milośnicy sportów ekstremalnych mogą uprawiać tutaj rafting, canyoning, surfing nad Achensee, loty na lotni lub paralotni, wspinaczkę skałkową i piesze wycieczki. Pięknym miejscem do zwiedzenia jest Innsbruck, który stanowi swoiste centrum regionalne. Miasto znane jest również ze swojej sportowej oferty. Wartymi odwiedzneia sa Złoty Dach zamek królewski czy Alpenzoo. Dojazd z Polski w Alpy Austriackie nie jest skomplikowany. Miłosnicy kolarstwa będą zachwyceni wspaniałymi scieżkami rowerowymi. Wypoczynek w Tyrolu to prawdziwa przyjemność. Tyrol to wizerunek urlopu w fascynujacym otoczeniu gór, Jeżeli poszukujesz spokoju, ustronnego miejsca i kontaktu z naturą jest to perfekcyjne miejsce dla Ciebie.