Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Idealne wczasy na kempingu we Włoszech
Region Kalabrii ze stolicą, Catanzaro, położony jest w południowo-zachodniej części Włoch i ma niesamowity urok. To unikatowe miejsce na spędzenie rodzinnych wakacji, zwłaszcza dla osób kochających górskie wycieczki. Wiele niezapomnianych chwil i wspaniałe doświadczenia już na Ciebie czekają. Więcej info

Kalabria wakacje

Kilka powodów, dla których warto wybrać Kalabrię


  • Wiele ciekawych terenów do zwiedzenia
  • Urocze małe miejscowości
  • Wspaniała natura
  • Piękne krajobrazy

Wspaniały klimat z dala od turystycznego zgiełku

Jeżeli szukasz miejsca z małą liczbą turystów i wspaniałego włoskiego klimatu - koniecznie powinieneś odwiedzić Kalabrię. Jest to południowa część tzw. Mezzogiorno, gdzie znajduje się wiele ciekawych zakątków, które warto tu odwiedzić. Sprawdź ofertę LuxCamp i zarezerwuj już teraz wakacje dla swojej rodziny lub przyjaciół!

Miejsca, które warto odwiedzić

Rossano 

Jeżeli kochasz sztukę i architekturę koniecznie odwiedź to miasteczko pełne dzieł sztuki bizantyjskiej. Wspaniałe zabytki i zachwycająca historia to powody, dla których warto chociaż jeden dzień spędzić na  tej miejscowości.

Bova  

W miejscowości Bova spotkasz wiele osób używających języka greckiego. Miasto znajduje się na szczycie wzgórza i jest zakwalifikowane do jednego z najpiękniejszych włoskich miasteczek.

Gerace 

Miasteczko Gerace jest pełne wspaniałych zabytków architektonicznych pochodzących z czasów średniowiecza. W miejscowości tej, w dawnych czasach mieściło się ponad 120 kościołów. Ciekawe miejsce na odkrycie średniowiecznej historii.