Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Wakacje na kempingu w rezerwatach przyrody Auvergne
Owernia- ta francuska kraina wulkanów zauroczy Cię imponującymi kraterami i krajobrazami prosto z bajki. Dzięki licznym szlakom turystycznym, zwiedzisz najpiękniejsze szczyty regionu. Stolica regionu Clermont-Ferrand odznacza się labiryntem urokliwych francuskich uliczek, pełnych artystów, lalkarzy, antykwariuszy i małych restauracji z typową francuską kuchnią. Owernia jest regionem słynnym z pysznych serów, win i wędlin Więcej info

Kemping w Owernii

Dlaczego Owernia to miejsce na wakacje?

  • Luksusowe kempingi między rzekami i skalistymi krajobrazami
  • Rzeki białej wody, które zapraszają do pływów kajakiem
  • Zabytkowe wioski i miasteczka w pobliżu kempingów
  • Park Regionalny Wulkanów Owernii


Region Owernii

Idealne miejsce by wybrać się na długie spacery. Krystalicznie czyste jeziora i nabrzeżne korty zapraszają do relaksujących przerw. Potężny krater wulkaniczny Puy de Dôme, do którego prowadzi pociąg cogwheel, jest doświadczeniem dla całej rodziny. Z każdego z luksusowych kempingów można również dotrzeć do wielu typowych wiosek i miast, które zapraszają na historyczną wycieczkę. Dla relaksu kąpiele termalne zasilane ciepłymi źródłami są dostępne w okolicznych uzdrowiskach.

Atrakcje w Owernii

Parki regionalne są prawdziwym skarbem cudów przyrody, łatwo dostępnym z luksusowych kempingów. Podczas wyprawy kajakowej na Ardèche można doświadczyć wąwozów z bliska. Jaskinie stalaktytowe Aven d'Orgnac oferują wgląd w podziemne piękno regionu. Liczne romańskie kościoły są jednymi z najważniejszych wydarzeń kulturalnych i historycznych, które uzupełniają luksusowy kemping i sprawiają, że wakacje dla Ciebie i Twoich bliskich są wyjątkowe.