Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Camping w Hamburgu - tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!
Hamburg, drugie co do wielkości miasto Niemiec, powstał w IX w. Nie bez powodu nazywa się go oknem na świat. To ogromny port, pośredniczący w handlu z krajami Europy Wschodniej i Północnej. Camping w mieście - dlaczego nie? LuxCamp pragnie polecić Państwu luksusowe kwatery niedaleko ujścia Łaby do Morza Północnego. Warto zarezerwować miejsce odpowiednio wcześniej. Więcej info

Camping w Hamburgu

Dlaczego camping w Hamburgu to świetny sposób na udane wakacje?

Hamburg to niespełna dwumilionowe miasto na prawach kraju związkowego. Ze względu na mnogość zabytków i atrakcji, chętnie odwiedzają je turyści z całego świata.

  • liczne atrakcje turystyczne w zasięgu ręki,
  • odpoczynek w oazie zieleni pośrodku miejskiej dżungli,
  • różnorodność kultur w mieście portowym,
  • każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.Poznaj Hamburg

W tym mieście można się zakochać, nie tylko za sprawą nadmorskiego klimatu! Mimo że ma status metropolii, Hamburg urzeka zielenią: w centrum miasta znajduje się zespół roślinności Planten un Blomen: największy w Europie ogród japoński, ogród botaniczny, palmiarnia i inne. Zielone płuca miasta to jednak przede wszystkim nabrzeże Łaby. W porastających je parkach można prawdziwie wypocząć.

Odkryj Hamburg

Luksusowy camping w Hamburgu to sposób na nietuzinkowe wakacje. Kiedy Państwo zechcą, spędzone pod przysłowiową gruszą, pełne relaksu w parku nad brzegiem Łaby. Żal jednak nie skorzystać z atrakcji, jakie oferuje miasto. Uwagę przyciąga Targ Rybny - miejsce handlu darami morza, ale i wszelkiego rodzaju rozmaitościami, uświetnione występami ulicznych artystów.
Z ciekawości turyści udają się również do Hafen City, świadectwa prężnego rozwoju miasta. To dzielnica w budowie, w przyszłości nowe centrum nadmorskie, które znacznie powiększy powierzchnię Hamburga. Ruch w tym wielkim porcie nie ustaje od setek lat. Urlop na campingu w Hamburgu pomaga uchwycić w nim "tu i teraz", cieszyć się bogactwem miasta bez codziennej gonitwy.