Kontakt z nami
info@lux-camp.pl

Wymarzone miejsce na kemping? Słoneczna Dalmacja!

Chorwackie wybrzeże w okresie letnim od lat cieszy się nieprzerwaną popularnością wśród urlopowiczów. Są ku temu powody: utrzymująca się słoneczna pogoda, górskie i nadmorskie krajobrazy w jednym oraz spokojny, śródziemnomorski styl życia. Wspaniały wypoczynek na jednym z najlepszych kempingów w Chorwacji - zarezerwuj już teraz wakacje dla całej rodziny.

Wymarzone miejsce na kemping? Słoneczna Dalmacja!
Chorwackie wybrzeże w okresie letnim od lat cieszy się nieprzerwaną popularnością wśród urlopowiczów. Są ku temu powody: utrzymująca się słoneczna pogoda, górskie i nadmorskie krajobrazy w jednym oraz spokojny, śródziemnomorski styl życia. Wspaniały wypoczynek na jednym z najlepszych kempingów w Chorwacji - zarezerwuj już teraz wakacje dla całej rodziny.

Kempingi w Dalmacji

Dlaczego warto spędzić wakacje w Dalmacji?

Najważniejsze powody, dla których warto spędzić urlop w Dalmacji:
  • setki wysepek o malowniczym krajobrazie
  • piękna śródziemnomorska roślinność
  • wspaniałe atrakcje dla całej rodziny
  • bliskość zabytków i miejsc historycznych
  • wspaniała wakacyjna atmosfera
  • cudowne dania kuchni tradycyjnej

Kraina wysp

Dalmacja to kraina ok. 1000 przybrzeżnych wysp. Rozciąga się na 400 kilometrów od wyspy Pag po Zatokę Katorską, a podróżując jej wybrzeżem i zwiedzając po drodze wysepki, można przeżyć przygodę życia. Jeżeli chcesz odkryć najpiękniejsze zabytki w Chorwacji powinienes już teraz zarezerwować swój wypoczynek. Nie czekaj dłużej wynajmij luksusowy domek kempingowy w Chorwacji z firmą LuxCamp.

Wymarzone miejsca kempingowe

Zaton

Zaton to wspaniałe miejsce campingowe dla osób lubiący aktywny wypoczynek. Camping zlokalizowany jest pośrodku pięknego sosnowego lasu. Niezwykle popularne są tu sporty wodne. Godne polecenia jest także turystyczne miasto Zaton znajdujące się niedaleko campingu.

Solaris 

Domek campingowy na campingu Solaris pozwoli Państwu rozkoszować się luksusem w cieniu sosnowych drzew, z zapierającym dech w piersiach widokiem na Morze Adriatyckie. Luksusowy camping otoczony kamienistą plażą położony jest w samym sercu Dalmacji, a jego atrakcje zapewnią rozrywkę zarówno młodszym, jak i starszym członkom rodziny.

Blisko miasta, a może w otoczeniu natury?

Soline 

Luksusowy namiot a może wspaniały domek kempingowy? Na campingu Soline, każdy rodzaj zakwaterowania daje możliwość kontaktu z naturą, a także szybkiego dostępu do słynnych plaż Biogradu. Luksusowe miejsce campingowe położone jest nieopodal centrum miasta.

Vranjica Belvedere 

Ten ogromny kemping jest usytuowany w pobliżu wspaniałego lasu sosnowego oraz gajów oliwnych. Z kempingu rozpościera się wspaniały widok na miasto Trogir oraz pobliskie małe wysepki. Na kempingu znajduje się wiele atrakcji sportowych oraz wspaniała regionalna restauracja. Pobyt tutaj zapewni wspaniałe wspomnienia dla całej rodziny.

Plaże i natura w Dalmacji

Przyrodę wspaniałej Dalmacji często możemy oglądać na zdjęciach, które, mimo że piękne, w całości nie oddają baśniowego krajobrazu tego miejsca. Nadmorskie wybrzeże spotyka się tutaj na jednym planie z górskim pasmem, a w tak pięknej okolicy wielu ludzi planuje osiedlić się stare lata. Urlop na kempingu u wybrzeży Dalmacji pozwoli pojąć wielkie piękno chorwackiej przyrody: rozłożystych lasów sosnowych, śródziemnomorskiej roślinności, kamienistych plaż... Te ostatnie otrzymały już wiele nagród w dziedzinie dbałości o kąpieliska, zagospodarowania terenu czy dostępności służb ratunkowych. Będziesz zachwycony pobytem w tym pięknym chorwackim regionie. Wspaniałe wakacje gwarantowane. 

Atrakcje w Dalmacji

Główną atrakcją Dalmacji są niesamowite krajobrazy, zachwycające zwłaszcza tych, którzy podróżują drogą lądową wzdłuż skalistego wybrzeża. Wart odwiedzenia jest niewątpliwie Split, przez wielu nazywanych "miastem słońca". Tu znajduje się wybudowany w III w. pałac Dioklecjana, a także liczne targi, na których można spróbować naturalnych produktów chorwackiej kuchni. Piękną przyrodą przyciąga również Park Narodowy Krka - miejsce, w którym w wyznaczonych punktach można zażyć kąpieli przy szumie wodospadu. Bungalow na kempingu to wymarzona baza wypadowa do odwiedzenia różnych części Dalmacji. Luksusowy nocleg w dobrej cenie można znaleźć tylko dzięki LuxCamp.