Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.

LuxCamp oferuje 3 metody płatności:

Przelew tradycyjny - Bank Polski

Przelewów należy dokonywać na konto

PKO Bank Polski:
IBAN nr.: PL69144000030000000017560328
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
Odbiorca: CampingVision AG

Przelew internetowy - Przelewy24

LuxCamp umożliwia Państwu dokonanie przelewu online za pomocą usługi Przelewy24. Przelewy24 to prosta i bezpieczna metoda płatności w internecie, która gwarantuje poufność danych. Przelewy24 umożliwia automatyczne płatności 24h na dobę 7 dni w tygodniu przelewami z ponad 30 banków w Polsce. Wystarczą trzy kroki, by dokonać płatności: Wybór metody płatności  - Realizacja płatności - Przyjęcie zamówienia do realizacji.

Visa / MasterCard

Na lux-camp.pl mogą Państwo dokonywać płatności również za pomocą karty kredytowej. Przy użyciu potwierdzenia podróży i numeru klienta można łatwo zalogować się na swoje konto i dokonać płatności kartą kredytową bez dodatkowych opłat. Płatność kartą kredytową jest również możliwa w procesie rezerwacji, jeśli jest to wymagane. Państwa konto zostanie obciążone w ciągu 1-2 dni roboczych od dokonania płatności.

Terminy płatności
Jak tylko otrzymają Państwo potwierdzenie podróży, prosimy o dokonanie pierwszej wpłaty w przeciągu maksymalnie 3 dni, by potwierdzić Państwa chęć wyjazdu. Kwota zaliczki wynosi 25% całkowitej ceny wycieczki lub 500 PLN w przypadku Wczesnej Rezerwacji. Całość płatności należy uiścić maksymalnie do 8 tygodni przed wyjazdem.


Szybki i bezpieczny przelew
W LuxCamp jesteśmy wysoce świadomi, jak nasi klienci obawiają się o bezpieczeństwo swoich środków i ochronę danych w trakcie dokonywania płatności przez Internet. Nasza strona oferuje Państwu możliwość rezerwacji i opłacenia wycieczki w późniejszym czasie, w przeciągu 3 dni. Przelewu można dokonać poprzez logowanie klienta na naszej stronie, po otrzymaniu potwierdzenia podróży.