Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Południowa Holandia - Wybrzeże Holandii - miejsce na udany pobyt na kempingu
Wybrzeże Holandii zawsze było popularnym miejscem do spędzania wakacji na kempingu. Bez względu na to, czy są to holenderskie wyspy Morza Północnego, jak Texel czy inne miejsca wzdłuż holenderskiego wybrzeża, z Niemiec do wybrzeża holenderskiego można dotrzeć samochodem w ciągu kilku godzin. Więcej info

Camping w Południowej Holandii

Dlaczego Południowa Holandia jest atrakcyjnym miejscem na kemping


  • Linia brzegowa, tworząca unikalny krajobraz
  • Pełne atrakcji portowe miasta
  • Parki rozrywki dla całej rodziny
  • Wspaniała oryginalna kuchnia

Lubiane miejsca kempingowe

Camping Duinrell

To tu spełnią Państwo wszystkie marzenia swoich dzieci! Luksusowy kemping oferuje bowiem niezliczone atrakcje, m.in.: duży plac zabaw, park rozrywki, 3 kina trójwymiarowe, Krainę Czarów, żyroskop, a nawet tor saneczkowy, który nie potrzebuje śniegu. Dla starszych gości przewidziano możliwość uprawiania sportów, korzystania z zespołu basenowego i wiele innych form rozrywki.

Camping de Krim

Znajduje się na wyspie Texel, łatwo osiągalnej przez podróż łodzią. Kemping de Krim pozwala na relaks na łonie natury. A tym, którzy chcą spędzić urlop na kempingu bardziej aktywnie, umożliwia uprawianie licznych sportów: piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, tenisa stołowego, minigolfa oraz bowlingu i jazdy konnej.


Plaże i przyroda Południowej Holandii

Mimo, że Holandia to gęsto zaludniony kraj, znajduje się tutaj wiele rezerwatów przyrody. Na wschodnim wybrzeżu spotkać można niewielkie lasy bukowe i dębowe, a także liczne wrzosowiska i torfowiska. Proponowane przez LuxCamp kempingi położone są na terenach najbardziej atrakcyjnych pod względem przyrodniczym, w otoczeniu drzew i w optymalnej odległości od miast. Mobilna kwatera pozwala na codzienny odpoczynek na nadmorskich plażach i korzystanie z orzeźwiających wód Morza Północnego w gorące dni. A po całodziennym plażowaniu warto udać się do jednej z tutejszych restauracji.

Atrakcje w Południowej Holandii

Holenderskie wybrzeże wypełnione jest urokliwymi portowymi miasteczkami, które chętnie przyjmują odwiedzających o każdej porze roku. Spośród miast wart uwagi jest nie tylko Amsterdam, lecz również Rotterdam - największy port w kraju, ale i w całej Europie. Turyści chętnie odwiedzają również Hagę, która stanowi siedzibę rządu, parlamentu oraz rodziny królewskiej. To tu znajduje się interesujący Madurodam, czyli muzeum modeli najcenniejszych holenderskich zabytków architektury. Już teraz zarezerwuj zakwaterowanie na kempingach. LuxCamp ma dla Ciebie najlepsze oferty.