Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Niezapomniane chwile blisko natury w Alpach Francuskich
Alpy to największe i najwyższe pasmo górskie na Starym Kontynencie - zajmuje łącznie 220 000 km kwadratowych, a jego najwyższy szczyt Mont Blanc sięga 4810,5 m n.p.m. Dla miłośników górskich wycieczek i aktywnej rekreacji to z pewnością wymarzone miejse na urlop na campingu. Camping tutaj to także okazja do odwiedzenia najbardziej znanych kurortów francuskich. Więcej info

Camping w Alpach Francuskich

Dlaczego wakacje na campingu w Alpach gwarantują niezapomniane atrakcje?

  • W Alpach utworzono wiele terenów ochrony przyrody
  • Najwyżej położone stoki długo pokrywa prawdziwy śnieg
  • Niesamowity widok na Jezioro Genewskie i otaczające je winnice
  • Nieskończenie wiele górskich tras pieszych i rowerowych

Aktywne wakacje dla całej rodziny

Alpy to zdecydowanie najciekawsze w Europie górskie szlaki turystyczne i trasy zjazdowe. Camping w Alpach daje możliwość odwiedzenia najbardziej znanych francuskich kurortów i uzdrowisk. Poza tym jest idealnym miejscem dla zapalonych piechurów i miłośników natury. Jeżeli kochasz górskie wędrówki i marzy Ci się urlop spędzony na świeżym powietrzu, zabierz swoją rodzinę na wspaniałe, aktywne wakacje w Alpy.

Majestatyczna natura

Alpy Francuskie rozciągają się na długości ponad 370 km. Majestatyczne szczyty górskie to tylko jeden z wielu cudów natury, które może zaoferować region. Krystaliczne jeziora, rwące wodospady i dziewicze lasy - to wszystko będziesz mógł podziwiać podczas swojego urlopu na campingu w tym refionie. Alpy Francuskie to przede wszystkim wyśmienite miejsce do uprawiania turystyki pieszej i wędrówek przez zachwycające parki naturalne regionu. Wyjątkową atmosferę regionu możesz poczuć w uroczych górskich wioskach położonych w Albach Francuskich.