Kontakt z nami
info@lux-camp.pl

Kemping Szwajcaria

Spokojne rodzinne wakacje na campingu w Szwajcarii

Szwajcaria to piękny i zachwycający kraj, w którym tradycja przeplata się z nowoczesnością. Szwajcarię warto odwiedzić ze względu na jej wspaniałe naturalne krajobrazy, które zapierają dech w piersiach. Warto spróbować również wspaniałej szwajcarskiej czekolady oraz najwyższej jakości serów.

Spokojne rodzinne wakacje na campingu w Szwajcarii
Szwajcaria to piękny i zachwycający kraj, w którym tradycja przeplata się z nowoczesnością. Szwajcarię warto odwiedzić ze względu na jej wspaniałe naturalne krajobrazy, które zapierają dech w piersiach. Warto spróbować również wspaniałej szwajcarskiej czekolady oraz najwyższej jakości serów.
Lista najbardziej popularnych kierunków w Szwajcaria (1)
Berno
Ten region Szwajcarii powita Państwa zapierającym dech w piersiach krajobrazem. Warto wybrać się na trekking po krętych alpejskich szlakach i doświadczyć nieskażonej przyrody. W Kantonie...
Ten region Szwajcarii powita Państwa zapierającym dech w piersiach krajobrazem....
  • Zachwycające krajobrazy
  • Wspaniałe rzeki i jeziora
  • Wyśmienite jedzenie
2 znalezione kempingi
Sprawdź dostępność

Camping w Szwajcarii

Co trzeba zobaczyć będąc w Szwajcarii?

  • Góra Matterhorn
  • Jezioro Interlagen
  • Muzeum zegarków w Genewie
  • Najdłuższy lodowiec w Alpach - Aletsch

Tradycyjna kuchnia szwajcarska

Będąc w Szwajcarii koniecznie trzeba spróbować tradycyjnie wytwarzanych serów szwajcarskich. Zachwyci was wspaniały smak fondue lub raclette, których podstawą jest ser. Wieczorami po aktywnie spędzonym dniu warto rozkoszować się smakiem najlepszego szwajcarskiego wina, które można kupić w każdym sklepie. Szwajcaria słynie również ze wspaniałej czekolady.

Które campingi wybrać?

Camping Manor Farm

Camping Manor Farm znajduje się we wspaniałym otoczeniu gór i w pobliżu jednego z najpiękniejszych zakątków Szwajcarii - Jeziorze Interlagen. Camping Manor Farm ma bezpośredni dostęp do jeziora Thunersee będącego jednym z najczystrzych jezior w Europie.

Camping Bella Tola

Camping Bella Tola znajduje się w Szwajcarskim kantonie Valais. Camping posiada basen z widokiem na otaczające alpejskie szczyty. Camping położony jest w pobliżu najpopularniejszego szczytu w Szwajcarii góry Matterhorn. Spędzając wakacje na tym campingu warto wybrać się do miasteczka Leuk, oferującego zdrowotne kąpiele termalne.

A może najlepiej położony camping w Europie?

Camping Jungfrau

Camping Jungfrau nosi miano najlepiej położonego campingu w Europie ponieważ znajduje się pomiędzy licznymi wodospadamia oraz szczytami Alp. Camping posiada bardzo dobrze wyposażony plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnię rowerów górskich. Na campingu znajduje się restauracja serwująca dania kuchni tradycyjnej.

Dlaczego warto spędzić wakacje w Szwajcarii?

Powodów, dla których warto spędzić wakacje w Szwajcarii jest wiele. Szwajcaria jest idealnym miejscem na spędzenie wakacji na kempingu (wspaniała natura). Osoby kochające wyprawy górskie spędzą w Szwajcarii wspaniałe chwile. Po ogromnym wysiłku fizycznym - wspinaczce górskiej warto posilić się wspaniałą szwajcarską czekoladą lub serami. Szwajcaria kojarzy sie z górami, krowami, zegarkami i bankami. Nic bardziej mylengo. Nie można zapomnieć o tym, że Szwajcaria jest siedzibą największych organizacji międzynarodowych w tym Organizacji Narodów Zjednoczonych. W Szwajcarii zachwyca nie tylko natura ale i miasta. Najwspanialsze to Lausanne, Montreux, Genewa i Zurych.