Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Rodzinny wypoczynek nad Oceanem Atlantyckim
Algarve to bardzo piękny region w Portugalii oferujący niesamowite doznania. Wzdłuż wybrzeża rozciągają się wspaniałe plaże. Jeżeli chciaż raz zwiedzisz Algarve, stanie się ono Twoją ulubioną destynacją wakacyjną. Piękno natury, klify, piękne plaże to zawsze wspaniała recepta na udane wakacje z całą rodziną. Sprawdź wspaniałą ofertę wakacyjną firmy LuxCamp i zarezerwuj już teraz idealny wypoczynek w Portugalii dla całej rodziny. Więcej info

Camping w Algarve

Dlaczego portugalskie Algarve to wspaniała destynacja wakacyjna?

  • zapierające dech w piersiach widoki
  • piękne plaże
  • wspaniała regionalna kuchnia
  • urokliwe zakątki
  • słoneczna pogoda

Nasza oferta w Portugalii

LuxCamp oferuje Państwu najlepsze zakwaterowanie na campingach w całej Europie. Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy najlepsze campingi w Portugalii. Portugalia jest wspaniałym miejscem na rodzinne wakacje. To specjalnie z myślą o rodzinach z dziećmi przygotowaliśmy naszą ofertę zakwaterowania na campingach w Algarve. Algarve posiada wiele wspaniałych plaż, niesamowite krajobrazy oraz wspaniałą wakacyjną atmosferę. Nie czekaj dłużej - zarezerwuj swój wakacyjny wypoczynek z LuxCamp.

Wspaniałe miejsca campingowe w Algarve - Camping Turiscampo

Camping Turiscampo

Camping Turiscampo idealne miejsce na rodzinny wypoczynek w Portugalii. Camping zapewania wspaniałą rodzinną, wakacyjną atmosferę. Camping znajduje się zaledwie w odleglości 5 km od miasta Logos zwanego diamentem Algarve. Camping oferuje wspaniałe zaplecze sanitarne. Na campingu znajdziesz sklep i resutauracje oraz wiele udogodnień dla starszych oraz niepełnosprawnych osób. Camping posiada kompleks multisport z boiskami do gry w koszykówkę, siatkówkę oraz piłkę nożną. 

Camping Turiscampo - idealne miejsce dla najmłodszych

Turiscampo oferuje dwa baseny jeden z nich jest specjalnie stworzony dla najmłodszych. Specjalnie z myślą o najmłodszych gosciach campingu właściciele stworzyli wspaniałe miejsca animacji. Na terenie campingu znajdują się dwa mini - cluby organizujące wiele animacji dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat (animacje odbywają się codziennie - sezon). Mini - club to idealne miejsce dla twoich dzieci do poznania nowych przyjaciół. W trakcie sezonu organizowane są również przedstawienia oraz koncerty skierowane do dorosłych gosci. Camping Turiscampo sprawi, że Twoje rodzinne wakacje będą niezapomniane. Zarezerwuj idealne zakwaterowania na campingu Turiscampo z LuxCamp.

Najważniejsze atrakcje

Region usytuowany pomiędzy Algarve i Faro to piękne piaszczyste słoneczne i spokojne miejsce. Jeżeli szukasz wspaniałego kierunku na pobyt z całą rodziną miejscowości położone w regionie Algarve zmienią Twoją opinię o Portugalii. Plaża zachęca do długich spacerów. Można znaleźć nieograniczone, ciche zakątki, które pozwolą odciąć się od problemów i rzeczywistości. Największym miastem w regionie Algarve jest Farol z piekną i urokliwą starówką. Najpiękniejszym miejscem jest stara katedra, z której wieży można podziwiać starówkę. Z tej miejscowości można spokojnie udać się na jedną z dwóch wyspo Farol lub Deserta. Żeby dostać się na wyspę trzeba wziąć prom. Czas potrzebny na dotarcie z lądu na wyspę to około 40 minut. Wyspy są bardzo różne od siebie. Wyspa Farol jest zawsze oblężona przez rzesze turystów. Z kolei na wyspie Deserta znajdziemy ciszę i wiele wspaniałych restuarcji serwujących dania regionalne.