Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Kemping w Annecy - idealny na aktywne wakacje
Kemping w Annecy to świetne rozwiązanie dla wszystkich miłośników natury, którzy marzą o aktywnym wypoczynku. Zabierz swoją rodzinę lub przyjaciół do Annecy, podziwiaj malownicze widoki regionu i skorzystaj ze wszelkich udogodnień dla wielbicieli kolarstwa, sportów wodnych i turystyki pieszej. Więcej info

Camping w Annecy

Dlaczego warto się wybrać na kemping do Annecy?

  • Urocze miasto Annecy zwane "alpejską Wenecją"
  • Idealne miejsce dla miłośników jazdy na rowerze
  • Malownicze szlaki dla wielbicieli turystyki pieszej
  • Okazja do uprawiania kajakarstwa i innych sportów wodnych

Jak spędzić urlop w Annecy?

Jeżeli sporty wodne to Twój żywioł - region Annecy to wymarzone miejsce dla Ciebie. Miłośnicy kolarstwa powinni rozważyć wyprawę rowerem wokół jeziora W jeziorach i rzekach regionu możesz uprawiać kajakarstwo jednocześnie podziwiając jedne z najpiękniejszych widoków we Francji. Liczne szlaki turystyczne zachęcają do turystyki pieszej i są idealną opcją dla wczasowiczów spragnionych aktywnych wakacji w bliskości z naturą.

Atrakcje regionu

Annecy, zwane za sprawą  licznych kanałów "alpejską Wenecją" to jest zdecydowanie jedną z popularniejszych atrakcji regionu. Wystarczy dodać, że miasto było poważnym kandydatem do organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2018 roku. Przejdź się wzdłuż kanałów, podziwiaj malownicze, kolorowe uliczki, zatrzymaj się w przytulnej restauracji serwującej pyszne lokalne potrawy. A może zainteresują Ciebie i Twoją rodzinę liczne imprezy kulturalne i sportowe organizowane w Annecy?