Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Camping w zielonej Meklemburgii-Pomorzu Przednim
Położenie geograficzne Meklemburgii-Pomorza Przedniego kusi spędzeniem wakacji wśród natury, w kwaterze mobilnej. Na krajobraz regionu położonego w północno-wschodniej części Niemiec składa się wybrzeże Morza Bałtyckiego, a także usiany jeziorami obszar nizinny. LuxCamp poleca rezerwację miejsc campingowych z wyprzedzeniem - by zapewnić sobie prawdziwie udane wakacje. Więcej info

Camping w zielonej Meklemburgii-Pomorzu Przednim

Dlaczego warto spędzić urlop na campingu w Meklemburgii-Pomorzu Przednim?

Meklemburgia-Pomorze Przednie to nadmorski kraj związkowy Niemiec ze stolicą w Schwerin, zwanym Miastem Siedmiu Jezior. Zachwycą Państwa tutejsze cuda przyrody, na które składają się zarówno wybrzeże, jak i liczne jeziora.

  • Wszechobecne błękit i zieleń - za sprawą różnorodnej natury
  • Wyspy, które można zwiedzać na rowerach
  • Cichy i spokojny region Niemiec
  • Świetna odskocznia od hałaśliwych, pełnych zgiełku miast


Poznaj Meklemburgię-Pomorze Przednie

Region Meklemburgii-Pomorza Przedniego, ze względu na sąsiedztwo województwa szczecińskiego, wielu Polakom jest znany. Choć nie do końca odkryty. Wakacje na luksusowym campingu sprzyjają poznawaniu zabytków miejskich: w Schwerin, Rostocku czy Stralsund, a także pięknych okoliczności przyrody: wyspy Rugii, jezior Schweriner See, Plauer See lub Müritz.

Odkryj Meklemburgię-Pomorze Przednie

Wakacje na campingu w Meklemburgii-Pomorzu Przednim zachęcają do poznawania regionu w najbardziej naturalny sposób. Gdzie nie dojdą Państwo pieszo, pomogą rowery - liczne ścieżki rowerowe znajdują się w Schwerin (położony nad jeziorem zamek uważa się za główną atrakcję regionu), Bad Doberan (można przejechać się tu zabytkowym The Mollie Steam Train), a także na wyspie Rugii.

W Meklemburgii-Pomorzu Przednim na uwagę zasługują nie tylko nadmorskie plaże, ale i malownicze jeziora. Schweriner See zaprasza do kąpieli, rejsu łódką i uprawiania sportów wodnych. Jeśli preferują Państwo bierny odpoczynek, nie ma nic przyjemniejszego niż leżak, dobry napój i ulubiona książka nad błękitną taflą... Warto spędzić te wakacje w otoczeniu przyrody!