Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Zarezerwuj wakacje w słonecznej Andaluzji!
Brakuje Ci słońca? Poszukujesz miejsca na wakacje z gwarancją pięknej pogody i mnóstwem rozrywek? Trafiłeś w dziesiątkę! Andaluzja to największy region w Hiszpanii, posiadający długie wybrzeże o piaszczystych plażach, otulonymi polami oliwek, cytrusów i palm daktylowych. Graniczący z Portugalią, stanowi idealny punkt wypadowy na wycieczki objazdowe. Zobacz Costa del Sol, de la Lux, Tropical czy Sierra Nevada i odkrywaj fascynujące zakątki Europy! Więcej info

Kemping w Andaluzji

Dlaczego powinieneś wybrać Andaluzję jako kierunek wakacji?

  • kilometry złocistych plaży
  • gwarancja pięknej słonecznej pogody i wysokich temperatur
  • bogata historia i cały wachlarz urokliwych miasteczek
  • ważne miasta, takie jak Malaga, Sewilla, Malagueta, Granada, Nerja, Almeria i wiele innych
  • kolebka sztuki i flamenco

Sewilla- stolica Andaluzji

Sewilla to stolica Andaluzji, w doskonały sposób zachowująca swoje zabytki. Katedra, Park Marii Luizy, czy Plaza de Espana to miejsca, które każdy turysta pragnie odwiedzić. Dom Piłata to andaluzyjski pałac, reprezentujący hiszpański styl architektury mudejar. Jego mury bronią wielu dzieł sztuki europejskich artystów. Barrio de Santa Cruz to żydowska dzielnica, będąca dobrym pomysłem na romantyczne spacery. 


Malaga- wakacje na Costa del Sol

Malaga to malownicze miasto na wybrzeżu Costa del Sol. Jego symbolem jest Alcazaba, pałac wybudowany za czasów kolonizacji muzułmańskiej. Z zamku Gibralfaro zobaczysz całą panoramę miasta, zapierającą dech w piersiach przede wszystkim w ciągu nocy. Starówka Malagi kryje niesamowite miejsca, np. katedrę de la Encarnacion czy też muzeum Picassa. Malaga posiada również swoje centrum Pompidou, oferujące dodatkową edukację artystyczną. 

Kordoba- miasto na wzgórzu

Kordoba już swoją nazwą mówi o sobie, że jest miastem żywym i energicznym. Dodatkowej energii dodaje tu rzeka Gwadalkiwir, posiadająca liczne kurorty przez całą swoją długość. Ogromna liczba zabytków w mieście Kordoba została już wpisana na listę UNESCO, potwierdzając ich wartość i piękno. Najważniejszym z nich jest z pewnością meczet Mezquita, największy na Półwyspie Iberyjskim. Kordoba jest nazywanym często miastem trzech kultur- chrześcijańskiej, muzułmańskiej i żydowskiej, dzięki ogromnej liczbie świątyni rożnego rodzaju. 

Najpiękniejsze plaże Andaluzji

Na brak plaż z pewnością nie będziesz narzekać. Jedną z piękniejszych plaż jest Playa de Bolonia, położoną niedaleko miasteczka Tarifa. Im mniejsze miasteczko tym plaża będzie mniej uczęszczana i przyjemniejsza do letniego wypoczynku. Punta Paloma i Playa de los Lances to kolejne plaże ze znakomitymi infrastrukturami, przemyślanymi dla komfortu turystów. Niedaleko miasteczka Huelva znajduje się Playa de Mazagon, jedna z bardziej malowniczych. Stanowi idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, będąca niezwykle zadbana i bezpieczna. W pobliżu możesz znaleźć także półdziką plażę Playa de los Alemanes liczącą półtora kilometra długości.