Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Fantastyczny, aktywny wypoczynek w Pirenejach
LuxCamp oferuje Państwu najlepsze zakwaterowanie na campingach w jednym z największych regionów francuskich - Midi- Pirenejach. Pireneje to region we Francji a także nazwa pasma górskiego łączącego Francję z Hiszpanią. Jeżeli kochasz górskie wędrówki jest to dla Ciebie idealna destynacja wakacyjna. Więcej info

Camping w Pirenejach

Dlaczego warto spędzić wakacje w Pirenejach?

  • Wspaniałe szczyty górskie
  • Przepiękne widoki
  • Niesamowita natura
  • Cudowny wypoczynek

W pobliżu Tuluzy

Francuski region Midi-Pireneje jest jednym z największych regionów administracyjnych we Francji. Stolicą regionu jest Tuluza. Ta destynacja wakacyjna jest idealna dla ludzi kochającyh góry i aktywny wypoczynek na łonie natury. W regionie znajduje się wiele wspaniałych tras rowerowych, więc wakacje na campingu będą również ciekawą ofertą dla miłosników kolarstwa górskiego. Region oferuje wiele wspaniałych atrakcji dla rodzin z dziećmi. Już dzis zarezerwuj rodzinne wakacje w jednym z domków campingowych oferowanych przez firmę LuxCamp.

Camping Airotel Pyrénées

Camping położony jest w niezwykle malowniczej, górskiej scenerii, niedaleko miejscowości Lourdes. Camping posiada wiele wspaniałych udogodnień taklich jak dwa podgrzewane baseny, spa z saunami, jacuzzi, hydromasażami. W trakcie sezonu wakacyjnego organizowane są specjalne animacje dla dzieci, co więcej na terenie campingu znajudją się wspaniałe place zabaw dla dzieci. Camping nie posiada własnej restauracji i baru. W pobliżu campinu znajduje się wspaniałe, urokliwe małe miasteczko, w którym możesz znaleźć restauracje oferujące dania kuchni regionalnej. Camping Airotel Pyrénées jest idealnym miejscem dla wielbicieli sportu. Niedaleko campingu znajdują się wspaniałe trasy kolarskie, oraz szlaki górskie. Nie czekaj już dłużej i zamów wspaniały domek campingowy z firmą LuxCamp.

Największe atrakcje regionalne

Jeżeli wybieramy się na wakacje w Pireneje musimy koniecznie odwiedzić miejscowść Lourdes będącą słynnym miejscem pielgrzymkowym. Innym interesującym miejscem jest miasteczko Rocamadour, które zostało wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Miasteczko jest niezwykłym zabytkiem architektonicznym.Wygląda dosłownie jakby były przyklejone do skały, co więcej w miasteczku jest tylko jedna ulica. Spędzając wakacje we francuskim regionie Midi-Pireneje warto zwiedzić Dolinę Dordonii, która uchodzi za jedną z najpiękniejszych destynacji wakacyjnych. Koniecznie musisz zwiedzić wpisnaa na listę UNESCO jaskinię Gouffre de Padirac, która zachwyci Cię już w pierwszych secundach zwiedzania. Część tarsy zwiedzania, trzeba pokonać specjalną łodzią. Jeżeli kochasz góry i wspinaczkę, to region Midi-Pireneje będzie Twoją wspaniałą destynacją wakacyjną.