Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Kemping na Costa Dorada - nie może być piękniej!
Hiszpania dla wielu stanowi prawdziwy raj na ziemi. Idealna pogoda, spektakularne widoki, piękno natury i nieskrępowana radość z życia, przyciągają turystów z całego świata. Kwintesencję tego wszystkiego można znaleźć zwłaszcza na Costa Dorada - uroczym regionie położonym dokładnie pomiędzy ujściem rzeki Ebro a Barceloną. Więcej info

Camping na Costa Dorada

Dlaczego warto poznać ten region

  • Costa Dorada otoczona jest łańcuchem górskim, które chroni przez wiatrem i przyciąga amatorów górskich wędrówek
  • wyjątkowo bogate zaplecze turystyczne i moc atrakcji, ze słynnym parkiem rozrywki Port Aventura na czele
  • wspaniałe piaszczyste plaże z łagodnymi zejściami do morza i bujna roślinność
  • intensywne, prawdziwie hiszpańskie życie nocne

Luksusowy wypoczynek

Costa Dorada to kwintesencja hiszpańskiego wypoczynku. Skąpane w słońcu plaże, rozgrzany piasek za dnia i hiszpańskie noce – tego nie da się zapomnieć. Każdy, kto raz odwiedzi Złote Wybrzeże, zapragnie tam wrócić. Wystarczy tylko komfortowe zakwaterowanie, by na nowo odkryć wypełniony zabawą i "sjestowym" wypoczynkiem styl życia.

Kemping, który robi wrażenie

Sanguli 

Słońce, słońce i woda – to słowa kluczowe. Ten luksusowy ośrodek oferuje ponadto 3 baseny kąpielowe, korty tenisowe i boiska do siatkówki oraz koszykówki, minigolfa oraz wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży. Sanguli Camping Resort jest miejscem o wysokim standardzie, nie bez powodu należy do najbardziej cenionych luksusowych kempingów w Europie, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia.

Kemping blisko atrakcji turystycznych

Vilanova Park 

Ośrodek położony pomiędzy Costa Dorada i Barceloną daje możliwość pełnego korzystania z uroków Hiszpanii. Zwiedzanie Barcelony zajmuje, jak twierdzą niektórzy całe tygodnie lecz zawsze można zrobić sobie przerwę i wypocząć na słonecznej plaży. Vilanova Park to luksusowy kemping, oferujący najwyższy standard i wiele atrakcji dla całych rodzin.

Kemping z licznymi udogodnieniami

Tamarit Park 

Bogate zaplecze sportowe, tematyczne atrakcje i przedstawienia, basen i bezpośrednie zejście do plaży. Tamarit Park oferuje najwyższy standard i cały szereg udogodnień, który sprawi, że urlop będzie udany. Każdy bungalow (oprócz typu Safari) oferuje klimatyzację i ogrzewanie oraz w pełni wyposażoną kuchnię.

Plaża, natura i atrakcje regionu

Złote Wybrzeże słynie z pięknych, szerokich i piaszczystych plaż. Wspomniane góry, które otaczają całe wybrzeże, chronią od wiatru i gwarantują niemal zawsze idealną, plażową pogodę. Ich łączna długość wynosi około 214 kilometrów. Bujna roślinność oferuje cień i komfort, zachęcając jednocześnie do długich, wieczornych spacerów.

Niespotykana wręcz liczba nocnych klubów i dyskotek zadowoli każdego spragnionego tego typu rozrywki. Kolonialna zabudowa cieszy oko, a wspaniała kuchnia przyciągnie każdego smakosza. Nie można nie wspomnieć też tu o pokazach multimedialnych fontann w Salou (stolicy regionu) czy Portaventura – największym parku rozrywki w całej Hiszpanii.