Kontakt z nami
info@lux-camp.pl

Camping na Costa Dorada - nie może być piękniej!

Hiszpania dla wielu stanowi prawdziwy raj na ziemi. Idealna pogoda, spektakularne widoki, piękno natury i nieskrępowana radość z życia, przyciągają turystów z całego świata. Kwintesencję tego wszystkiego można znaleźć zwłaszcza na Costa Dorada - uroczym regionie położonym dokładnie pomiędzy ujściem rzeki Ebro a Barceloną.

Camping na Costa Dorada - nie może być piękniej!
Hiszpania dla wielu stanowi prawdziwy raj na ziemi. Idealna pogoda, spektakularne widoki, piękno natury i nieskrępowana radość z życia, przyciągają turystów z całego świata. Kwintesencję tego wszystkiego można znaleźć zwłaszcza na Costa Dorada - uroczym regionie położonym dokładnie pomiędzy ujściem rzeki Ebro a Barceloną.

Camping na Costa Dorada

Camping Costa Dorada

Co wyróżnia camping na Costa Dorada?

  • Costa Dorada otoczona jest łańcuchem górskim, które chroni przez wiatrem i przyciąga amatorów górskich wędrówek
  • wyjątkowo bogate zaplecze turystyczne i moc atrakcji ze słynnym parkiem rozrywki Port Aventura na czele
  • wspaniałe piaszczyste plaże z łagodnymi zejściami do morza i bujna roślinność, w cieniu której można znaleźć prawdziwy wypoczynek
  • intensywne, prawdziwie hiszpańskie nocne życie
Costa Dorada wakacje

Luksusowy wypoczynek

Costa Dorada to kwintesencja hiszpańskiego wypoczynku. Skąpane w słońcu plaże, rozgrzany piasek za dnia i hiszpańskie noce – tego nie da się zapomnieć. Każdy, kto raz odwiedzi Złote Wybrzeże, zapragnie tam wrócić. Wystarczy tylko luksusowy namiot, by na nowo odkryć prawdziwą radość i zasmakować innego, wypełnionego zabawą i "sjestowym" wypoczynkiem stylu życia.

Wakacje na Costa Dorada camping

Camping, który robi wrażenie

Sanguli

Słońce, słońce i woda – to słowa kluczowe. Ten luksusowy camping oferuje ponadto 3 baseny kąpielowe, korty tenisowe i boiska do siatkówki otaz koszykówki, minigolfa oraz wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży. Sanguli Camping Resort jest ośrodkiem ekskluzywnym, każdy bungalow oferuje dawkę prawdziwego luksusu. To samo dotyczy także mobilnych kwater. Nie bez powodu Sanguli należy do najbardziej cenionych luksusowych miejsc campingowych w Europie, o czym zaświadczają liczne nagrody i wyróżnienia.

Camping na Costa Dorada

Camping w pobliżu atrakcji turystycznych

Vilanova Park

Ośrodek położony pomiędzy Costa Dorada i Barceloną daje możliwość pełnego korzystania z uroków Hiszpanii. Zwiedzanie Barcelony zajmuje, jak twierdzą niektórzy, nawet całe tygodnie, zawsze też można zrobić sobie przerwę i wypocząć na zawsze słonecznych plażach. Vilanova Park to luksusowy camping, oferujący najwyższy standard i wiele atrakcji dla całych rodzin.

Kempingi na Costa Dorada

Camping z licznymi udogodnieniami

Tamarit Park

Bogate zaplecze sportowe, tematyczne atrakcje i przedstawienia, basen i bezpośrednie zejście do plaży. Tamarit Park oferuje najwyższy standard i cały szereg udogodnień, który sprawi, że proza życia nie zakłóci Państwa wypoczynku. Każdy bungalow (oprócz typu Safari) oferuje klimatyzację i ogrzewanie oraz w pełni wyposażoną kuchnię.

Udane wakacje na campingu Costa Dorada

Plaża, natura i atrakcje regionu

Złote Wybrzeże słynie z pięknych, szerokich i piaszczystych plaż. Wspomniane góry, które otaczają całe wybrzeże, chronią od wiatru i gwarantują niemal zawsze idealną, plażową pogodę. Ich łączna długość wynosi około 214 kilometrów. Bujna roślinność oferuje cień i komfort, zachęcając jednocześnie do długich, wieczornych spacerów.

Nie samą plażą człowiek żyje, dlatego też Costa Dorada oferuje także wiele dla ducha, nie tylko dla ciała. Niespotykana wręcz liczba nocnych klubów i dyskotek zadowoli każdego spragnionego tego typu rozrywki. Kolonialna zabudowa cieszy oko, a wspaniała kuchnia wywołuje uśmiech na twarzy każdego smakosza. Nie można nie wspomnieć też tu o pokazach multimedialnych fontann w Salou (stolicy regionu) czy Portaventura – największym parku rozrywki w całej Hiszpanii. Wszystko to, jak i wiele innych atrakcji, możecie Państwo odkryć i przeżyć podczas urlopu na campingu z LuxCamp.