Kontakt z nami
info@lux-camp.pl

Wspaniałe wakacje na campingu w Portugalii

Portugalia jest wspaniałą destynacją dla osób szukającyh słonecznego wypoczynku na pięknych plażach. Bardzo ważną częścią kultury portugalskiej jest sport. Oczywiście najbardziej uwielbianym sportem jest piłka nożna. Portugalia to wspaniałe zabytki, niezwykła kuchnia, niesamowicie gościnni ludzie, miła atmosfera.

Wspaniałe wakacje na campingu w Portugalii
Portugalia jest wspaniałą destynacją dla osób szukającyh słonecznego wypoczynku na pięknych plażach. Bardzo ważną częścią kultury portugalskiej jest sport. Oczywiście najbardziej uwielbianym sportem jest piłka nożna. Portugalia to wspaniałe zabytki, niezwykła kuchnia, niesamowicie gościnni ludzie, miła atmosfera.
Lista najbardziej popularnych kierunków w Portugalia (3)
Algarve
Algarve to bardzo piękny region w Portugalii oferujący niesamowite doznania. Wzdłuż wybrzeża rozciągają się wspaniałe plaże. Jeżeli chciaż raz zwiedzisz Algarve, stanie się ono...
Algarve to bardzo piękny region w Portugalii oferujący niesamowite...
  • Wspaniałe wybrzeże
  • Piękne plaże
  • Cudowny wakacyjny klimat
1 znaleziony kemping
Sprawdź dostępność
Costa da Prata
Alentejo

Camping w Portugalii

 Camping Portugalia

Dlaczego warto wyjechać na wakacje w Portugalii?

  • Piękne oceaniczne wybrzeże
  • Imponująca natura
  • Wspaniałe dania regionalnej kuchni
  • Urzekające malownicze miasteczka
Portugalia kempingi

Urok wakacji w Portugalii

Wyobraź sobie wakacje w kraju, w którym pośpiech nie istnieje, na wszystko masz czas, ludzie są życzliwi. Wyobraź sobie siebie w małej portugalskiej restauracji, spokojnie pijącego wyśmienitą kawę. Portugalczycy są jednymi z największych wielbicieli kawy. Picie kawy jest tradycyjnym obyczajem. W Portugalii podczas wakacji na nowo zaczniesz doceniać urok chwili i odkryjesz wiele małych przyjemności.

Wakacje w Portugalii

Najlepsze regiony na rodzinny camping w Portugalii - Algarwe

Algarwe

Jeżeli szukasz niezwykłej destynacji wakacyjnej to Algarwe zaspokoi twoje marzenie w 100%. Algarwe jest jednym z najpiękniejszych regionów turystycznych w Portugalii. Algarwe to perfekcyjne miejsce na wspaniały wypoczynek na plaży z całą rodziną. Region oferuje przepiękne, piaszczyste plaże, unikatowe formacje skalne, wspaniałe klimatyczne miejscowości, piękne zabytki architektoniczne. Świetne miejsce na uprawianie sportów wodnych więc nikt z członków rodziny nie będzie się nudził.

Wspaniałe wakacje w Portugalii

Najlepsze regiony na rodzinny camping w Portugalii - Cascais

Cascais

Cascais to naprawdę urzekający zakątek Portugalii, który jest idealną destynacją na rodzinne wakacje. Położone zaledwie w odległości 29 km od Lizbony miasto zapewni wiele rozrywek i atrakcji. Dzięki swoim różnorodnym atrakcjom miasta Cascais, Lizbona i Estoria uważane są za złoty trójkąt Portugalii. Jeżeli kochasz golf, windsurfing, wspaniałą kawę, smaczne owoce morza, chcesz spędzić wakacje w słonecznym kraju, to jest najlepsze miejsce dla Ciebie.

Udane wakacje z LuxCamp

Kuchnia portugalska

Uchodzi za jedną z najwspanialszych kuchni na świecie. Na kuchnię portugalską niewątpliwie miały wpływ wielke portugalskie wyprawy morskie. Będac w Portugalii przede wszystkim trzeba skosztować wspaniałych świeżych ryb, owoców morza. Deserowi zawsze musi towarzyszyć wspaniała aromatyczna kawa. Owoce morza to nie wszystko na uwage zaslugują również wyśmienite dania mięsne.

Luksusowe wakacje w Portugalii

Portugalia - kraina wina

Portugalczy kochają wino. Porto to tradycyjne portugalskie wino. Porto występuje jako wino czerwone lub wino białe o smaku słodkim, półsodkim i wytrawnym. Wina portugalskie uchodzą za jedne z najlepszych na świecie. Innym bardzo znanym winem jest wino Madera produkowane na wyspie o tej samej nazwie. Jest to jedno z najtrwalszych win na świecie. Wciąż dostępne są butelki wina wyprodukowane w czasach napoleońskich.