Kontakt
info@lux-camp.pl

Kemping Portugalia

Wspaniałe wakacje na kempingu w Portugalii

Portugalia jest wspaniałą destynacją dla osób szukających słonecznego wypoczynku na pięknych plażach. Bardzo ważną częścią kultury portugalskiej jest sport, a szczególnie uwielbiana jest piłka nożna. Portugalia to wspaniałe zabytki, niezwykła kuchnia, niesamowicie gościnni ludzie i miła atmosfera.

Wspaniałe wakacje na kempingu w Portugalii
Portugalia jest wspaniałą destynacją dla osób szukających słonecznego wypoczynku na pięknych plażach. Bardzo ważną częścią kultury portugalskiej jest sport, a szczególnie uwielbiana jest piłka nożna. Portugalia to wspaniałe zabytki, niezwykła kuchnia, niesamowicie gościnni ludzie i miła atmosfera.
Lista najbardziej popularnych kierunków w Portugalia (3)
Algarve
Algarve to bardzo piękny region w Portugalii oferujący niesamowite doznania. Wzdłuż wybrzeża rozciągają się wspaniałe plaże. Jeżeli chciaż raz zwiedzisz Algarve, stanie się ono...
Algarve to bardzo piękny region w Portugalii oferujący niesamowite...
 • Wspaniałe wybrzeże
 • Piękne plaże
 • Cudowny wakacyjny klimat
2 znalezione kempingi
Sprawdź dostępność
Costa da Prata
Między stolicą Lizbony a miastem Porto leży portugalskie srebrne wybrzeże Costa da Prata. Tutaj szerokie, złociste, piaszczyste plaże, przytulne miasteczka i piękna przyroda zapewniają wspaniałe...
Między stolicą Lizbony a miastem Porto leży portugalskie srebrne wybrzeże...
 • Nieskazitelnie czyste plaże
 • Tradycyjne portugalskie średniowieczne wioski i nadmorskie miasteczka do zwiedzania
 • Widoki górskie
3 znalezione kempingi
Sprawdź dostępność
Alentejo
Region Alentejo obejmuje prawie całą dolną trzecią część Portugalii. Jest to obszar rolniczy z wieloma polami zbożowymi, które karmiły ten kraj od średniowiecza. Z historycznego...
Region Alentejo obejmuje prawie całą dolną trzecią część Portugalii. Jest...
 • Dęby korkowe, drzewa oliwne i rozległe pola
 • Urokliwe miasteczka z bielonymi domami
 • 12,000-letnie malowidła jaskiniowe w jaskiniach Escoural
1 znaleziony kemping
Sprawdź dostępność

Kemping w Portugalii

 Camping Portugalia

Dlaczego warto wyjechać na wakacje w Portugalii?

 • Piękne oceaniczne wybrzeże
 • Imponująca natura
 • Wspaniałe dania regionalnej kuchni
 • Urzekające malownicze miasteczka
Portugalia kempingi

Urok wakacji w Portugalii

Wyobraź sobie wakacje w kraju, w którym pośpiech nie istnieje, na wszystko masz czas, ludzie są życzliwi. Wyobraź sobie siebie w małej portugalskiej restauracji, spokojnie pijącego wyśmienitą kawę. Portugalczycy są jednymi z największych wielbicieli kawy. Picie kawy jest tradycyjnym obyczajem. W Portugalii podczas wakacji na nowo zaczniesz doceniać urok chwili i odkryjesz wiele małych przyjemności.

Wakacje w Portugalii

Niezwykła destynacja - Algarwe

Jeżeli szukasz niezwykłej destynacji wakacyjnej to Algarwe zaspokoi twoje marzenie w 100%. Jest jednym z najpiękniejszych regionów turystycznych w Portugalii. Algarwe to perfekcyjne miejsce na wspaniały wypoczynek na plaży z całą rodziną. Region oferuje przepiękne, piaszczyste plaże, unikatowe formacje skalne, wspaniałe klimatyczne miejscowości, piękne zabytki architektoniczne. 

Wspaniałe wakacje w Portugalii

Region na rodzinny kemping w Portugalii - Cascais

Cascais to naprawdę urzekający zakątek Portugalii, który jest idealną destynacją na rodzinne wakacje. Położone zaledwie w odległości 29 km od Lizbony miasto zapewni wiele rozrywek i atrakcji. Dzięki swoim różnorodnym atrakcjom miasta Cascais, Lizbona i Estoria uważane są za złoty trójkąt Portugalii. Jeżeli kochasz golf, windsurfing, wspaniałą kawę, smaczne owoce morza, chcesz spędzić wakacje w słonecznym kraju, to jest najlepsze miejsce dla Ciebie.

Udane wakacje z LuxCamp

Kuchnia portugalska

Uchodzi za jedną z najwspanialszych kuchni na świecie. Na kuchnię portugalską niewątpliwie miały wpływ wielkie portugalskie wyprawy morskie. Będąc w Portugalii przede wszystkim trzeba skosztować wspaniałych świeżych ryb, owoców morza. Deserowi zawsze musi towarzyszyć wspaniała aromatyczna kawa. Owoce morza to nie wszystko, na uwagę zasługują również wyśmienite dania mięsne.

Luksusowe wakacje w Portugalii

Portugalia - kraina wina

Portugalczycy kochają wino, a szczególnie popularne jest porto. Występuje jako wino czerwone lub wino białe o smaku słodkim, półsłodkim i wytrawnym. Wina portugalskie uchodzą za jedne z najlepszych na świecie. Innym bardzo znanym winem jest Madera produkowana na wyspie o tej samej nazwie. Jest to jedno z najtrwalszych win na świecie. Wciąż dostępne są butelki wina wyprodukowane w czasach napoleońskich.