Kontakt z nami
info@lux-camp.pl

Rodzinne wakacje na południu Niemiec

Jeżeli marzysz o wakacjach w otoczeniu natury, wspaniałych krajobrazach, miłej rodzinnej atmosferze, wspaniałej kuchni to wakacje na południu Niemiec są idealną destynacją dla Ciebie i dla całej Twojej rodziny. Już dzisiaj zarezerwuj luksusowe zakwaterowania na campingach z firmą LuxCamp.

Rodzinne wakacje na południu Niemiec
Jeżeli marzysz o wakacjach w otoczeniu natury, wspaniałych krajobrazach, miłej rodzinnej atmosferze, wspaniałej kuchni to wakacje na południu Niemiec są idealną destynacją dla Ciebie i dla całej Twojej rodziny. Już dzisiaj zarezerwuj luksusowe zakwaterowania na campingach z firmą LuxCamp.

Camping w Schwarzwaldzie

Schwarzwald camping

Dlaczego warto wybrać się na wakacje do Schwarzwaldu? Oto kilka najważniejszych powodów:

Jeżeli szukasz oryginalnej destynacji wakacyjnej, lubisz historię, i dobrą kuchnię, wspaniałe widoki to jest to idealne miejsce dla Ciebie na fantastyczny rodzinny urlop. Z LuxCamp możesz zarezerwować luksusowe zakwaterowanie na najlepszych campingach w Niemczech. Schwarzwald jest niezwykle interesujący turystycznie i posiada wiele wspaniałych atrakcji do zaoferowania. Jezioro Bodeńskie, Badden- Badden, Stuttgart mają wiele do zaoferowania i zwiedzenia.
  • Wspaniałe Jezioro Bodeńskie
  • Cudowne, lecznicze gorące źródła w Baden - Baden
  • Wspaniałe potrawy kuchni tradycyjnej
  • Niesamowite krajobarzy
Kemping Schwarzwald

Najlepsze miejca na camping w Schwarzwaldzie - Gitzenweiler Hof Campsite

Wspaniałe miejsce na rodzinne wakacje. Własciciele campingu serdecznie zapraszają rodziny z dziećmi oraz stałych bywalców campingów. Camping posiada wspaniałe udogodnienia dla osób starszych. Camping usytuowany jest w pięknej roślinnej scenerii w pobliżu jeziora Constance. Campingpark Gitzenweiler Hof Campsite oferuje wspaniałe atrakcje sportowe takie jak: kajakarstwo, piłka nożna, siatkówka, trampoliny dla dzieci. Na terenie campingu znajduje się wspaniały ogórd, w którym możesz odkryc niesamowitą przyrodę oraz znaleźć chwilę relaksu.

Schwarzwald Niemcy camping

Najlepsze miejca na camping w Schwarzwaldzie - Herbolzheim Campsite

Campingplatz Herbolzheim Campsite jest bardzo atrakcyjnym miejscem pobytu wakacyjnego dla całej rodziny. Jeżeli chcesz odkryć prawdziwą niemiecką goscinność powinieneś spędzić wakacje na tym własnie campingu. Camping oferuje wiele wspaniałych udogodnień oraz atrakcji sportowych. W wysokim sezonie możesz poznać innych gosci campingu podczas wspaniałych animacji wieczornych, pokazów rozrywkowych oraz koncertów. Camping proponuje również ciekawe animacje i dyskoteki dla dzieci.

Rodzinne wakacje Schwarzwald

Najważniejsze atrakcje

Jeżeli kochasz piękne krajobrazy to Schwarzwald będzie idealnym miejscem na wspaniałą edukacyjną, krajoznawczą podróż.Schwrzwald to bardzo obszerny, górzysty teren porosniety wspaniałą roslinnoscią. W Schwrzwaldzie w miejscowosci Triberg znajduje się największy zegar z kukułką oraz największy wodospad w Niemczech. Schwarzwald kojarzy się z szynką szwardzwaldzką i z tortem Czarny Las (Schwarzwälder Kirschtorte). Inną bardzo ważną atrakcją w Badenii - Wirtembergii jest uzdrowiskowe miasto Baden - Baden. Jest najbardziej znanym i najbardziej odwiedzanym miejscem uzdrowiskowym w Niemczech. 

Kemping Schwarzwald Niemcy

Zachwycające Jezioro Bodeńskie

Koniecznie musisz zwiedzić również Jezioro Bodeńskie - zwane szwabskim morzem. Jezioro Bodeńskie łączy Niemcy, Szwajcarię i Austrię. Jezioro Bodeńskie jest naprawdę niezwykłe. Zaskoczy Cię wspaniała natura oraz krajobrazy wokół jeziora. Najbardziej urokliwym miasteczkiem nad Jeziorem Bodeńskim jest Lindau z piękną latarnią morską oraz wspaniałymi zabytkami architektonicznymi. Region Badenii - Wirtembergii słynie ze wspaniałych restauracji. Jeżeli kochasz dobrze zjesć powinienes wybrać się do jednej z restauracji w tym regionie i zamówić wspaniałe menu gastronomiczne, które pozwoli Ci spróbować najlepszych smakołyków regionalnych