Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.

O LuxCamp

LuxCamp - wiodący europejski specjalista od wakacji na kempingach we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Chorwacji, Szwajcarii, Austrii.

LuxCamp oferuje zakwaterowanie na ponad 650 najlepszych kempingach w Hiszpanii, Francji, Włoszech, Chorwacji,  Austrii, Szwajcarii, Niemczech. Każdy kemping jest wyjątkowy, posiada swoje unikalne cechy i atmosferę oraz oferuje liczne udogodnienia.


Na portalu LuxCamp oferujemy ogromną liczbę zakwaterowań w domkach kempingowych, przyczepach i namiotach. Jesteśmy pewni, że z nami znajdziesz odpowiednią lokalizację dla całej rodziny i najlepszą okazję na spędzenie rodzinnych wakacji.


LuxCamp to wiodący europejski specjalista od wakacji na kempingu z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Specjalnie dla naszych klientów opracowaliśmy bardzo prosty system rezerwacji zakwaterowania.


Nasz profesjonalny zespół sprzedaży co roku odwiedza różne kempingi w celu wybrania dla Państwa miejsc o najlepszym standardzie. Konsultanci zawsze dobrze znają oferowane zakwaterowania. Jeżeli masz pytania, zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość e-mail.


LuxCamp.pl jest częścią europejskiej grupy CampingVision AG, która od 1994 roku specjalizuje się w organizacji wakacji na kempingu. Obecnie, LuxCamp działa w 13 krajach europejskich, oferując najlepsze kempingi w najbardziej luksusowych miejscach.


Marka LuxCamp.pl należy do CampingVision AG, która została założona w Danii pod nazwą "Dansk Bilferie", a dziś jest liderem w  wynajmie atrakcyjnych zakwaterowań na kempingach w Europie.


LuxCamp to międzynarodowa marka należąca do CampingVision AG, która działa w Polsce oraz Holandii, Niemczech, Danii, Szwecji, Szwajcarii, Austrii, Belgii, Czechach, na Węgrzech, Słowacji, Francji.W każdym miejscu, oferowanym przez LuxCamp.pl znajdziesz przyjaznych i kompetentnych pracowników, którzy zapewnią profesjonalną obsługę w ciągu całych wakacji.