Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Urokliwe campingi w południowo-zachodniej Francji
Plaże, góry, wina i wyśmienita kuchnia - to oferta jednego z najpiękniejszych regionów - południowo-zachodniej Francji. Zachwycająca natura, przepiękna architektura i liczne atrakcje regionu sprawią, że Twoje ferie na campingu będą niezapomnianym przeżyciem. Więcej info

Camping w południowo-zachodniej Francji

Dlaczego warto się wybrać na camping do południowo-zachodniej Francji?

  • Kraina zarówno piaszczystych plaży, jak i majestatycznych gór
  • Wyśmienite wina regionu
  • Wspaniała, historyczna architektura
  • Klimatyczne miasteczka portowe

Natura i atrakcje w południowo-zachodniej Francji

Zachodnie wybrzeże Francji to bardzo doceniany przez turystów region. Znajdziesz tu jedne z najpiękniejszych piaszczystych plaż Francji i zanurzysz się w wodach Atlantyku. Południowo-zachodni kraniec Francji to też Pireneje i okazja do wielu pieszycz wędrówek i spotkania z piękną, dziką przyrodą. W regionie znajdują się stare, urokliwe porty i miasta wyróżniające się zachwycającą średniowieczną architekturą i bogatym życiem kulturalnym. Uroku południowo-zachodniej Francji dodają z pewnością licznie występujące tu winnice.

Jak spędzić czas na campingu w południowo-zachodniej Francji?

Oprócz wylegiwania się na plaży lub pieszych wycieczek po malowniczych trasach wędrówkowych, warto też wybrać się wgłąb regionu i odwiedzić urokliwe miasta i miasteczka, w których przyjdzie nam podziwiać zabytki wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, skosztować wyśmienitego wina lub koniaku produkowanego w południowo-zachodniej Francji, czy też spróbować wyrafinowanej kuchni francuskiej - to idealne miejsce, by delektować się ostrygami, truflami i wyśmienitymi deserami regionu.