Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Idealne słoneczne wakacje w okolicach Lizbony - tylko z LuxCamp
W oklicach Lizbony leży Cascais, wspaniałe portowe miasteczko, niezwykle urokliwe i doskonałe miejsce na wakacje dla całej rodziny. Portugalia jest bardzo przyjaznym krajem i wspaniałym miejscem na rodzinne wakacje. To małe państwo ma bardzo wiele do zaoferowania. Można zakochać się w jego kulturze i w tradycyjnej kuchni. Sprawdź ofertę zakwaterowań na campingu i zarezerwuj wakacje w pięknej Portugalii z firmą LuxCamp. Więcej info

Camping w okolicach Lizbony

Dlaczego wybrać się na wakacje na camping do Cascais w pobliżu Lizbony?

  • wspaniały port
  • smaczne owoce morza i ryby prosto od rybaków
  • miła atmosfera,
  • piękne plaże,
  • interesująca kultura

Uroki portugalskiego campingowania

Jest wiele powodów, dla których warto wybrać się na rodzinne wakacje do Portugalii. Zakochasz się w pięknych plażach, kulturze, kawie portugalskiej i potrawach regionalnej kuchni. LuxCamp specjalnie z myslą o Tobie i Twojej rodzinie wybrał najlepsze zakwaterowania na campingach w Portugalii w Cascais. Nie czekaj dłużej, już teraz zaplanuj wspaniałe rodzinne wakacje w Portugalii. Zamów jeden z domków oferowanych przez LuxCamp. Portugalia zachwyci każdego. Zachwyca kuchnia, zachwyca wino i zachwyca wspaniała atmosfera - rodzinna atmosfera. Portugalia to wspaniała destynacja wakacyjna warta polecenia.

Camping z pobliżu Lizbony

Camping Guincho, Portugalia, blisko Lizbony

Specjalnie z myślą o naszych klientach wybraliśmy miejscowość Guincho oferującą niesamowitą przygodę dla rodziców zarówno z małymi dziećmi jak i z nastolatkami. Camping Guincho w Portugalii jest wspaniałym miejscem dla całej rodziny. Camping posiada fantastyczne zaplecze wypoczynkowe. Guincho oferuje kompleks basenowy, szeroki wybór animacji dla dzieci i dorosłych. Miłośnicy surfingu mogą udać się na szeroką piaszczystą plaże, na której spędzą wiele godzin uprawiając swój ulubiony sport. Camping usytuowany jest w odlegołości 6 km od miejscowości Cascais. dzięki temu w ciągu dnia możesz wspaniale zrelaksować się na campingu a wieczorami odkryć prawdziwą portugalską kulturę i kuchnię zwiedzając miasto Cascais. Na terenie campingu znajduje się szkoła gry w tenisa.

Co robić w Cascais?

Cascais to małe miasteczko portowe, ale z wieloma atrakcjami, więc może stać sie oną najlepszą desytnacją wakacyjną. Miasteczko od ponad stu lat jest ulubioną miejscowoscią wypoczynkową zarówno dla podróżnych jak i dla Portugalczyków. Zachwyca tutaj wszystko: przepiękny port z kolorowymi łodziami, wspaniałe plaże, małe restauracje z przepysznym jedzeniem. Na wybrzeżu można kupić świeże ryby a następnie przygotować je według swojego przepisu. W Cascais znajduje się aż pięć plaż. Wyobraź sobie złoty kolor piasku, ciepłą i spokojną wodę..... perfekcyjne miejsce na odpoczynek z małymi dziećmi. Można udać się na spacer promenadą położoną wzdłuż oceanu od Cascais do Estorii. Znajduje się tam wiele małych restauracji serwujących specjalności regionalnej kuchni w szczególności owoce morza. Cascais leż rzut kamieniem od Lizbony. Do Lizbony można wziąć pociąg lub autobus. Podróż pociągiem zachwyci niejednego turystę. Droga biegnie wzdłuż oceanu po drodze nie można się nudzić... piękne widoki zapierają dech w piersiach.