Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Wspaniałe rodzinne wakacje w Holandii
Holandia jest unikalnym krajem. W Holandii znajdziesz urocze wsie, średniowieczne zamki, ogromne budowle wodne, porty, śluzy, wiatraki, pola tulipanów, wydmy, bajkowe parki rozrywki, otwartych ludzi i bardzo zrelaksowaną atmosferę. Więcej info

Camping w Brabancji Północnej

Dlaczego warto wybrać się na wakacje do Brabancji Północnej w Holandii?  • Wspaniałe parki rozrywki dla dzieci i dorosłych
  • Oryginalny krajobraz
  • Interesująca tradycyjna kuchnia
  • Niezapomniana przygoda dla całej rodziny

Oryginalna destynacja wakacyjna

Brabancja Północna graniczy z NIemcami i Belgią. Stolicą regionu jest Hertogenbosch. Inne duże miasta to Eindhoven, Tilburg i Breda. To w Brabancji Północnej urodził się Vincent van Gogh. W regionie znajduje się wspaniały park rozrywki Efteling, w którym będziesz mógł wspaniale spędzić czas z rodziną. Jeżeli szukasz miłej i oryginalnej destynacji wakacyjnej, powinienes skorzystać z oferty LuxCamp i już teraz zamówić wspaniałe zakwaterowanie na najlepszych campingachw Holandii.

Wakacyjne atrakcje

Holenderski region Brabancja Północna jest wspaniałym miejscem na rodzinne wakacje. Jeżeli lubisz ciszę i spokój, wspaniałe krajobrazy, ciekawą historię to jest to miejsce własnie dla Ciebie. W Branancji Północnej czeka na Ciebie i na Twoją rodzinę moc wspaniałych atrakcji. Oferta wypoczynku szczególnie skierowana jest do rodzin z dziećmi, szukających innego rodzaju wypoczynku. Powinienes odwiedzić miejscowosć Den Bosh - starówka oraz kosciół sw. Jana zachwycą Cię już w pierwszych sekundach. Z kolei w miejscowosci Tilburg znajduje się Beekse Bergen Safari Park, który będzie wspaniałą atrakcją zwłaszcza dla najmłodszych członków rodziny.

Dla miłośników sztuki i holenderskiej kuchni

Miłośnicy sztuki powinni udać się do miejscowosc Nuenen by zwiedzić dom Vincenta Van Gogha. Jest to bardzo atrakcyjne miejsce. Pracownicy muzeum są bardzo dobrze poinformowani i w przejżystu sposób zaprezentują Ci historię wybitnego malarza. Będac w Holandii należy spróbować tradycyjnych dań regionalnych. Pamiętaj Holendrzy są fanami frytek. Budki z frytkami są wszechobecne. Inną przekąską są krokiety - tradycyjne zapiekane w bułce tartej. Holendrzy kochają owoce morza i ryby. W kuchni tradycyjnej na uwagę zasługują również niezwykle pożywne zupy. Jednym z najsłynniejszych deserów jest Stroopwafels- wafle z nadzieniem z syropu i masła.