Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Larochtte - wspaniałe miejsce na rodzinne wakacje
Czasami zamiast spędzać wakacje na plaży warto odwiedzić nowe kraje i miejscowości. Odkryć coś czego nasi znajomi jeszcze nie odkryli. Naszą propozycją jest zwiedzenie Luksemburga i jego najpiękniejszego regionu Larochette-Mersch. Więcej info

Camping w Larochette-Mersch

Dlaczego warto wybrać się do Larochette-Mersch


  • Kraj banków i wspaniałych budowli
  • Przepiękne widoki
  • Wspaniała historia
  • Niezwykła, zachwycająca oferta gastronomiczna

Wspaniała alternatywa wakacyjna

Wakacje w Luksemburgu to wspaniały pomysł dla osób, które chcą poznać inne kraje europejskie. LuxCamp oferuje najlepsze zakwaterowania na campingach w całej Europie. Postaraliśmy się wybrać najbardziej komfortowy i wspaniale usytuowany camping w Luksemburgu w rejeonie Larochette-Mersch. Luksemburg to nie tylko administracyjni pracownicy ale wspaniałe lasy, przepiękne miasteczka i cudowna rodzinna atmosfera. Zarezerwuj komfortowy domek campingowy w Larochette-Mersch z firmą LuxCamp.

Wakacje w Luksemburgu

Z pewnością największą atrakcją Wielkiego Księstwa Luksemburga jest jego stolica Luksemburg.

Starówka stolicy wraz z akweduktami doliny Alzette zostały wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Warto zwiedzić również Pałac Wielkich Książąt z XVI wieku, Katedrę notre Dame i kościół św. Michała. Luksemburg zachwyca swoją perfekcyjnością.

Koniecznie trzeba zwiedzić region Larochette-Mersch. W Larochette-Mersch na wzgórzu wznoszą sie unikalne ruiny zamku. Region ten jest pełen wspaniałych lasów i roślinności to nadaje wrażenie tajemniczości i niezwykłości tego miejsca. camping współpracujący z LuxCamp jest usytowany w okolicach Larochette.

Najlepsze zakwaterowania na campingach w Larochette-Mersch - Camping Birkelt

LuxCamp oferuje wspaniałe zakwaterowania na fantastycznie usytuowanym campingu Birkelt w okolicach Larochette-Mersch. Camping posiada wiele wspaniałych udogodnień dla rodzin z dziećmi. Releksację zapewnia wspaniały, nowoczesny basen. Podczas pobytu na campingu możesz odwiedzić wspaniałą restaurację campingową serwującą dania kuchni tradycyjnej. Możesz zapisać się na lekcje jazdy konnej. W pobliżu campingu znajduje się również szkoła nurkowania. W okolicach campingu znajduje się wiele wspaniałych atrakcji. Zabierz swoje dzieci do Park Merveilleux- bajkowego świata zwierząt. Miejsce jest przeznaczone szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi. Inną niezwykle ciekawą atrakcją jest Park Walygator- wspaniały park atrakcji dla rodzin ze starszymi dziećmi. W Parku Walygator znajduje się największy rollercoaster w Europie. Nie czekaj dłużej, zamów zakwaterowanie na campingu z firmą LuxCamp.