Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Wspaniałe rodzinne wakacje w Dolnej Saksonii
Dolna Saksonia oferuje fantastyczny wypoczynek, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Jeżeli szukasz urokliwego miejsca wypoczynku, powinieneś odwiedzić tę część Niemiec. Dolna Saksonia słynie ze wspaniałych tras rowerowych, pięknych małych miasteczek, wspaniałcyh parków rozrywki oraz niesamowitej atmosfery. Powinieneś odkryć wszystkie atrakcje tego niemieckiego państwa związkowego. Więcej info

Camping w Dolnej Saksonii

Dlaczego warto zwiedzić Dolną Saksonię?

  • Wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi
  • Cudowna kuchnia regionalna
  • Miła rodzinna atmosfera
  • Ponad 13 000 km tras rowerowych

Miejsce dla aktywnych

Lubisz aktywny wypoczynek? Dolna Saksonia jest idealną destynacją dla Ciebie i Twojej rodziny. Dolna Saksonia ma wiele wspaniałych atrakcji do zaoferowania. Powinieneś zwiedzić Hanower miasto z piękną starówką i wieloma muzeami, urokliwe miasto Hameln oraz Bodenwerder. Koniecznie musisz odkryć wspaniałe potrawy kuchni regionalnej, które na pewno przypadną Ci do gustu. Nie czekaj dłużej, zamów jedno z zakwaterowań oferowanych przez LuxCamp. Spędź atrakcyjne, aktywne wakacje z całą rodziną.


Najlepsze miejsca na camping w Dolnej Saksonii - Camping Südsee-Camp

Südsee-Camp to wspaniałe miejsce dla całej rodziny. Camping oferuje wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Na campingu zakwaterowania znajdują się w pięknym otoczeniu lasu lub bezpośrednio nad pięknym jeziorem. Ten pięciogwiazdkowy camping będzie wspaniałym miejscem na niezapomniane wakacje. Südsee-Camp oferuje wiele ciekawych atrakcji dla dzieci i dorosłych. W sezonie organizowane są przedstawienia oraz koncerty na żywo. Jest to idealna okazja do przeżycia wspaniałych chwil oraz poznania innych rodzin mieszkających na campingu. Camping posiada bogatą listę atrakcji sportowych. Możesz zapisać się na kurs łucznictwa lub na aqua aerobic. Istnieje możliwość zapisania się na fitness. Südsee-Camp posiada piękny, kryty basen z podgrzewaną wodą. Na terenie basenu znajduje się wiele tropikalnych roślin, tworzy to niesamowitą atmosferę. Camping posiada własną restaurację oraz sklep. Z firmą LuxCamp możesz skorzystać z oferty campingu. Już teraz zarezerwuj wspaniały wypoczynek dla całej rodziny w jednym z zakwaterowań na campingu Südsee-Camp.

Co koniecznie powinieneś zwiedzić będąc na wakacjach w Dolnej Saksonii?

Stolica Dolnej Saksonii - miasto Hanower jest bardzo interesującym miejscem. Powinieneś zwiedzić Nowy Ratusz, wewnątrz którego znajduje się ciekawa ekspozycja dotycząca historii Hanoweru na przestrzeni wieków. Inną atrakcją są ogrody w Herrenhausen, stworzone już w XVII wieku, które zachwycają kolorami oraz kształtami. Warto zabrać dzieci do zoo w Hanowerze, które jest bajkowym miejscem. Nie zobaczysz tutaj klatek i izolacji. Zoo zostało podzielone na 7 części resprezentujacych różne rejony świata. W Dolnej Saksonii znajduje się również ciekawe miasto Hameln, którego historia związana jest z inwazją szczurów i dzielnym Szczurołapem. Ocalił on mieszkańców miasta przez inwazją grając na flecie zaczarowaną melodię, która zahipnotyzowała szczury i wyprowadziła je z miasta. W Hameln znajduje się muzeum poświecone tym wydarzeniom. Na podstawie tej historii bracia Grimm napisali książkę " Zaczarowany flet". Dolna Saksonia oferuje wiele wspaniałych atrakcji. Przekonaj sią sam.