Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Paryż - wakacje pełen atrakcji
To europejska stolica mody i kultury, która zapewni wiele wspaniałych wrażeń. Wakacje w Paryżu są idealne zarówno dla rodzin z dziećmi jak i par, które chcą spędzić romantyczne chwile. Sprawdź naszą ofertę zakwaterowań i zarezerwuj wakacje już teraz! Więcej info

Camping w Paryżu

Najważniejsze powody, dla których warto się wybrać na kemping do Paryża


  • Pobyt w jednej z największych stolic Europy
  • Łatwy dostęp do licznych atrakcji turystycznych
  • Możliwość poznania francuskiej kultury, kuchni i stylu życia
  • Idealne miejsce na romantyczne wakacje

Najważniejsze zabytki na wyciągnięcie ręki

Historia zamieszkiwanego dzisiaj przez ponad 10 milionów ludzi Paryża (stolica + aglomeracja) zaczyna się już w III w. p.n.e. Chcąc spędzić urlop w bliskości największych europejskich zabytków, warto wybrać luksusowy kemping w Paryżu i okolicach. Które z nich oferują najwięcej atrakcji?

Lubiane miejsca kempingowe

Paris Est 

Luksusowe miejsce kempingowe oddalone od Paryża jedynie o 10 kilometrów pozwala na spędzenie wakacyjnych dni w sercu Francji, a wieczorów w bliskim kontakcie z naturą. W odległości 30 kilometrów od Paris Est znajduje się park Disneyland, zapewniający znakomitą rozrywkę dla całej rodziny!

Le Croix du Vieux Pont 

Komfortowy nocleg na tym kempingu pozwoli Państwu na korzystanie z wielu atrakcji: 3 przestronnych basenów, barów i restauracji, uprawiania licznych sportów, korzystania z zabiegów w spa, a także zrelaksowania się na łonie natury.  Ośrodek położony w bliskiej odległości od Paryża oraz parków rozrywki Disneyland i Asterix stanowi świetną bazę wypadową na wakacyjne wycieczki.

Plaże i natura w Paryżu

W Paryżu co roku nad Sekwaną powstaje sztuczna plaża - trzykilometrowy odcinek piaszczystego wybrzeża, który pozwala poczuć się jak w trakcie nadmorskiego wypoczynku. W stolicy znajduje się również wiele parków, m.in.: pełen atrakcji dla całej rodziny Ogród Luksemburski, Ogrody Tuileries, słynne Pole Marsowe, Lasek Buloński oraz Lasek Vincennes. LuxCamp proponuje Państwu najlepsze kempingi, z których można łatwo i szybko dotrzeć do centrum miasta. Ci, którzy pragną bliższego kontaktu z naturą, mogą wypocząć na terenie ośrodka pośród rozłożystych drzew i pięknej roślinności.

Atrakcje w Paryżu

Wszystkich atrakcji Paryża nie sposób zliczyć, najpopularniejsze to m.in. wieża Eiffla, Katedra Notre-Dame, Łuk Triumfalny, Bazylika Sacre Coeur, Panteon, Uniwersytet Sorbona i wiele innych. Stolica Francji to również piękne bulwary, przyciągające zielenią parki, znakomite restauracje, a także wydarzenia ze świata sztuki, mody i rozrywki.