Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Kemping w malowniczym regionie Overijssel
Overijssel to holenderska prowincja - na nizinnym terenie zielonym poprzecinanym małymi miasteczkami kryje się jednak wiele atrakcji. LuxCamp poleca urlop na komfortowym kempingu w regionie Overijssel ze względu na niepozorną wyjątkowość. Warto zarezerwować miejsca z odpowiednim wyprzedzeniem, sprawdź nasza aktualna ofertę. Więcej info

Camping w Overijssel

Dlaczego kemping w Overijssel to wspaniały pomysł na wakacje?

Ta niewielka, prowincja jest doskonale przygotowana na podejmowanie odwiedzających z całego świata. Nocleg w domku mobilnym lub namiocie, zapewni Państwu lepszy dostęp do atrakcji przyrodniczych - pobyt wśród natury pomoże nabrać energii na kolejne miesiące pracy. 

Największe atrakcje kempingu w Overijssel:

  • Dostęp do licznych obiektów turystycznych 
  • Bliskość klimatycznych miast wschodniej Holandii 
  • Możliwość wypoczynku biernego lub aktywnego 
  • Udogodnienia dla odwiedzających, również dla rodzin z dziećmi 

Poznaj Overijssel

Wschodnio-holenderski Overijssel to region, w którym każdy będzie usatysfakcjonowany ze swojego urlopu. Znajdują się tu zarówno nietypowe muzea, jak i parki przyrody; wypożyczalnie sprzętu sportowego i klimatyczne kawiarnie przy uliczkach niewielkich miast. W prowincji ze stolicą w Zwolle można poczuć prawdziwie holenderską atmosferę.

Warte zwiedzenia w okolicy

Miłośnicy natury zwiedzanie prowincji Overijssel rozpoczynają od Parku Narodowego Weerribben-Wieden - zielony obszar mogą Państwo odkrywać przy okazji jazdy na rowerze lub rejsu łódką. Overijssel to region pełen pięknych krajobrazów, a okazję do ich intensywnego doświadczania stwarza nocowanie na kempingu. Jak często mają Państwo okazję budzić się w akompaniamencie śpiewu ptaków?

Kto woli szum ruchu ulicznego, powinien udać się do Zwolle. W stolicy prowincji znajduje się m.in. charakterystyczny kościół Onze Lieve Vrouwe, a także muzeum sztuki współczesnej Museum De Fundatie - z pewnością zwrócą Państwo uwagę na jego wyróżniającą się kopułę. W pobliżu warto odwiedzić również inne ośrodki miejskie: Deventer, Kamper i Enschede.