Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Rodzinne wakacje we Wschodniej Słowenii
Słowenia to naprawdę interesująca destynacja wakacyjna. Fantastycznie spędzisz tutaj czas zarówno zimą jak i w lecie. Kraj ten określany jest mianem Europy w miniaturze. Znajdziesz tu: morze, wspaniałe doliny, wysokie góry oraz zakochasz się w słoweńskiej kulturze. Jeżeli szukasz oryginalnej destynacji wakacyjnej, zarezerwuj jedno z zakwaterowań na kempingu w Słowenii. Odkryj z nami piękno tego kraju. Więcej info

Camping we Wschodniej Słowenii

Dlaczego warto wybrać się na wakacje do Wschodniej Słowenii?

  • wspaniałe miejsce na rodzinny wypoczynek
  • wiele różnorodnych atrakcji
  • piękna przyroda i zachwycające krajobrazy
  • wspaniałe dania kuchni regionalnej oraz znakomite wina 
  • pomocni i mili mieszkańcy

Popularna destynacja wakacyjna

Słowenia to idealne miejsce na oryginalne, rodzinne wakacje. Zapraszamy do spędzenia wakacji w bardzo atrakcyjnym kempingu Terme Catez, który jest świetnie przygotowany na przyjęcie gości każdego dnia (możliwość wynajmu zakwaterowań 365 dni w roku). Ośrodek organizuje wspaniałe animacje dla dzieci i dla dorosłych. Możesz również zrelaksować się w spa lub w swoim komfortowym domku kempingowym.

Słoweńska kuchnia tradycyjna

Przebywając na wakacjach w tym pięknym kraju warto spróbować pysznych dań lokalnej kuchni. Znajdziesz w niej wpływy austriackie, chorwackie i niemieckie. Zachwycisz się bogactwem potraw oraz będziesz mógł cieszyć się różnorodnością smaków i kolorów. Aby skosztować kuchni słoweńskiej powinieneś wybrać typowy lokal gastronomiczny tzw. gostilne.