Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Kemping w Abruzji - idealne wakacje
Włochy od zawsze stanowią docelowe miejsce podróży dla turystów z całego świata. Przyciąga ich niepowtarzalna atmosfera, idealne wręcz warunki atmosferyczne i - oczywiście - niepowtarzalne zabytki i kultura. Już teraz zarezerwuj jeden z kempingów z oferty LuxCamp, by odkryć wspaniałą włoską kulturę, tradycję i kuchnię. Więcej info

Campingi w Abruzji

Kemping w Abruzji - dlaczego warto?

  • Idealne miejsce dla amatorów wypoczynku nad morzem, jak i aktywnego wypoczynku zwłaszcza wspinaczki górskiej
  • Wspaniałe krajobrazy
  • Spokój, romantyczny nastrój i cisza
  • Lokalna kuchnia, oferująca wiele niespotykanych specjałów

Uroki malowniczej Abruzji

Malownicze, położone na wzgórzach miasteczka okalane winnicami sąsiadują z zielonymi pastwiskami i uroczymi jeziorami. Średniowieczne deptaki, wygrzewające się w czasie sjesty koty i małe kawiarnie, a tuż obok góry i krystalicznie czyste morze. Wspaniała, utrzymująca się przez cały rok pogoda i nieodłączne wrażenie nieupływającego czasu. To, i nie tylko to, sprawia, że Abruzja to doskonałe miejsce na urlop na kempingu.

Lubiane miejsca kempingowe

Punta Navaccia 

Camping Punta Navaccia położony jest bezpośrednio przy Jeziorze Trazymeńskim. Piękne okoliczności natury uzupełnia rozbudowana baza turystyczna: restauracje, bary, baseny, a także liczne atrakcje rozrywkowe. Do tego zaplecze sportowe i wiele możliwości aktywnego wypoczynku oraz w pełni komfortowy namiot lub domek kempingowy- wszystko to sprawia, że urlop na kempingu w Punta Navaccia będzie pełen emocji.

Stork Camping Village 

Najważniejszy atut Stork Camping Village to bezpośredni dostęp do morza, ale to nie wszystko. Hydromasaże, korty tenisowe, basen i wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży sprawiają, że jest to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Ośrodek oferuje także wiele atrakcji dla fanów sportów wodnych.

Plaża, przyroda i atrakcje Abruzji

Plaże i natura w Abruzji 

Piaszczyste plaże i zawsze ciepły Adriatyk od zawsze stanowią główny powód, dla którego turyści tak chętnie odwiedzają Abruzję. Równie ważnym powodem jest także unikalne ukształtowanie terenu - Abruzja to jedno z niewielu miejsc, w którym tego samego dnia można zażyć kąpieli w morzu i zdobyć górski szczyt. Natura, jej piękno i unikalność, to największy skarb tego regionu. 

Atrakcje w Abruzji 

Bogate zbiory dzieł sztuki ulokowane w muzeach i cuda architektury uzupełniają liczne festyny i imprezy. W szczególności warto odwiedzić stolicę regionu: L'Aguila ze wspaniałym placem Katedralnym oraz zamkiem-muzeum, a także inne miasta, między innymi: Atri czy Teramo.