Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.
Camping w malowniczej Słowenii Zachodniej
Te widoki nie potrzebują fotograficznego filtra... Słowenia Zachodnia, jeden z dwóch głównych regionów administracyjnych Słowenii, to przede wszystkim góry, jeziora, wodospady i ciągnące się kilometrami zielone pola. Prawda, że luksusowy kemping w takich okolicznościach dopełnia obrazu wakacji idealnych? LuxCamp proponuje Państwu szybką i bezproblemową rezerwację kwater mobilnych. Warto zadbać o miejsce na campingu wcześniej! Więcej info

Camping w Słowenii Zachodniej

Dlaczego wakacje na campingu w Słowenii Zachodniej to pomysł najlepszy z możliwych?

Słowenia Zachodnia to pełen zieleni obszar, usiany gdzieniegdzie urokliwymi miastami. Słowenia zachowuje swój niepowtarzalny klimat, nie jest odwiedzana przez turystów tak często, jak sąsiednia Chorwacja. 

  • Cuda natury i liczne tereny zielone
  • Zabytkowe miasta: Lublana, Bled, Kranj 
  • Triglavski Park Narodowy 
  • Przyjemny, ciepły klimat 

Poznaj Słowenię Zachodnią

Luksusowy camping w Słowenii Zachodniej to gwarancja odpoczynku - w takich okolicznościach przyrody automatycznie się Państwo wyciszą i zrelaksują. Prócz cudów natury, odwiedzających przyciągają klimatyczne miasta: pełna zabytków architektury stolica Lublana, położony na półwyspie Istria Koper, niewielki Kranj i górski Bled. Należy wspomnieć również o Triglavskim Parku Narodowym z najwyższym szczytem Słowenii, Triglavem.

Odkryj Słowenię Zachodnią

Słowenia Zachodnia znacznie różni się od części wschodniej. To region bardziej rozwinięty, z nieco inną atmosferą. Zwiedzanie można zacząć od Lublany, łatwo dostępnej z każdego miejsca Słowenii Zachodniej. To stolica kraju, największy ośrodek kulturalny. Prócz odwiedzenia licznych muzeów, teatrów i galerii sztuki, warto zapoznać się z bogatą ofertą wydarzeń artystycznych.

W Słowenii Zachodniej przebiega łańcuch Alp Julijskich, z najwyższym szczytem, 2864-metrowym Triglavem, który znajduje się w herbie oraz na fladze tego bałkańskiego kraju. Południowy zachód regionu to przede wszystkim nadmorskie kurorty. Gmina Izola graniczy z włoskim Triestem, dokąd warto wybrać się na niedługą wycieczkę. Wakacje na kempingu tylko zwiększają liczbę atrakcji!