Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.

Kempingi we Vrsar

Vrsar znajduje się w regionie Istria, pomiędzy Poreč i Rovinj. To średniowieczne miasto nie jest już tajemnicą wśród koneserów Chorwacji. W okolicach Vrsaru na kąpiących się czekają ukryte zatoki, łagodnie opadające żwirowe plaże i krystalicznie czyste skaliste tereny.Odkryj nasze najlepsze kempingi we Vrsar

Camping Valkanela
Dowiedz się więcej
Camping Orsera
Dowiedz się więcej
Camping Porton Nature Hideouts
Dowiedz się więcej

Inne popularne miasta w pobliżu Vrsar

Kempingi w Medulin
Medulin

Medulin położony jest w południowej Istrii. Wzdłuż tętniącej życiem nadmorskiej promenady, która zachęca do spacerów, położonych jest wiele restauracji, barów i sklepików. Wspaniałe plaże, zaciszne zatoczki i krystalicznie czyste morze czekają na wczasowiczów

Kemping w Novigrad
Novigrad

Romantyczne miasteczko rybackie Novigrad położone jest w północnej części Istrii. Podczas spaceru po urokliwym starym mieście, można korzystać z licznych małych kawiarni, barów i restauracji oferujących wiele przysmaków i zanurzyć się w niepowtarzalny urok chorwackiej śródziemnomorskiej atmosfery.

Kempingi w Umag
Umag

Śródziemnomorskie miasto portowe Umag znajduje się w północnej części Istrii, niedaleko Triestu i Lublany. Piękne plaże i zatoki czekają na Was na kempingach otaczających stare miasto. Wokół przyjaznych rodzinom plaż znajdziesz nie tylko możliwości rekreacyjne, ale także ekscytujące i zabawne zajęcia sportowe i rekreacyjne.

Kempingi w Rovinj
Rovinj

Położony na zachodnim wybrzeżu Istrii, Rovinj jest dziś jednym z najbardziej rozwiniętych ośrodków turystycznych w Chorwacji. Rovinj jest znane jako jedno z najbardziej malowniczych i romantycznych miasteczek nad Adriatykiem. Zachwycą Was również 22 wyspy, przyjemny śródziemnomorski klimat, starannie zagospodarowane tereny zielone, czystość i porządek na ulicach oraz wiele innych atrakcji!

Kempingi w Poreč
Poreč

Miasto Poreč położone jest w północno-zachodniej Istrii. Odkryjcie kulturalne zabytki i pozwólcie się oczarować temu miastu. Plaże zachęcają do kąpieli zarówno młodszych i starszych. Jeśli chcesz spędzić wakacje aktywnie, na plażach czeka na Ciebie szeroka oferta sportów i zajęć.

Niektóre z naszych najlepszych kempingów w Istrii

Camping Zaton Holiday Resort
Nin - dowiedz się więcej
Istra Premium Camping Resort
Funtana - dowiedz się więcej