Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.

Kempingi w Medulin

Medulin położony jest na południowym krańcu Istrii. Wzdłuż tętniącej życiem nadmorskiej promenady, która zaprasza do spacerów, znajdują się liczne restauracje, bary i sklepiki. Wspaniałe plaże, zaciszne zatoczki i krystalicznie czyste morze czekają na kąpiących się wczasowiczów.

Odkryj nasze najlepsze kempingi w Medulin

Camping One 99 Glamping
Dowiedz się więcej
Camping Grand Kazela
Dowiedz się więcej
Camping Medulin
Dowiedz się więcej

Inne popularne miasta w pobliżu Medulin

Kempingi w Umag
Umag

Śródziemnomorskie miasto portowe Umag znajduje się w północnej części Istrii, niedaleko Triestu i Lublany. Piękne plaże i zatoki czekają na Was na kempingach otaczających stare miasto. Wokół przyjaznych rodzinom plaż znajdziesz nie tylko możliwości rekreacyjne, ale także ekscytujące zajęcia sportowe.

Kempingi w Rovinj
Rovinj

Położony na zachodnim wybrzeżu Istrii, Rovinj jest dziś jednym z najbardziej rozwiniętych ośrodków turystycznych w Chorwacji. Znane jest jako jedno z najbardziej malowniczych i romantycznych miasteczek nad Adriatykiem. Zachwycą Was również 22 wyspy, przyjemny śródziemnomorski klimat, starannie zagospodarowane tereny zielone, czystość i porządek na ulicach!

Kempingi w Poreč
Poreč

Miasto Poreč położone jest w północno-zachodniej części Istrii.  Odkryjcie kulturalne zabytki i pozwólcie się oczarować temu miastu. Jeśli chcesz spędzić wakacje aktywnie, na plażach czeka na Ciebie szeroka oferta sportów i zajęć rekreacyjnych.

Kempingi w Novigrad
Novigrad

Romantyczny, rybacki Novigrad położony jest w północnej części półwyspu Istria. Podczas spaceru po urokliwym starym mieście, można korzystać z licznych małych kawiarni, barów i restauracji oferujących wiele przysmaków i zanurzyć się w niepowtarzalny urok chorwackiej śródziemnomorskiej atmosfery.

Kempingi we Vrsar
Vrsar

Vrsar znajduje się w regionie Istria, pomiędzy Porec i Rovinj. To średniowieczne miasto nie jest już tajemnicą wśród koneserów Chorwacji. W okolicach Vrsaru na kąpiących się czekają ukryte zatoczki i żwirowe plaże.