Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.

Kempingi w Poreč

Miasto Porec położone jest w północno-zachodniej Istrii.  Odkryj kulturalne zabytki, takie jak Bazylika Eufrazji i daj się oczarować miastu.  Plaże, z których większość została odznaczona "Błękitną Flagą", gwarantują wspaniały relaks. Jeśli chcesz spędzić wakacje aktywnie, na plażach czeka na Ciebie szeroka oferta sportowa i zajęć rekreacyjnych.

Odkryj nasze najlepsze kempingi w Poreč

Boutique Camp Materada Beach
Dowiedz się więcej
Camping Zelena Laguna
Dowiedz się więcej
Camping Lanterna
Dowiedz się więcej
Camping Bijela Uvala
Dowiedz się więcej
Camping Santa Marina Boutique
Dowiedz się więcej
Camping Puntica
Dowiedz się więcej

Inne popularne miasta w pobliżu Poreč

Kempingi w Medulin
Medulin

Medulin położony jest na południowym krańcu Istrii. Wzdłuż tętniącej życiem nadmorskiej promenady znajdują się restauracje, bary i sklepy. Warte zobaczenia jest miasto Pula z historyczną areną. Wspaniałe plaże, zaciszne zatoczki i krystalicznie czyste morze czekają na wczasowiczów.

Kempingi w Rovinj
Rovinj

Położony na zachodnim wybrzeżu Istrii, Rovinj jest dziś jednym z najbardziej rozwiniętych ośrodków turystycznych w Chorwacji. Rovinj jest znany jako jedno z najbardziej malowniczych i romantycznych miasteczek nad Adriatykiem. Zachwycą Was również 22 wyspy, przyjemny śródziemnomorski klimat, starannie zagospodarowane tereny zielone, czystość i porządek na ulicach!

Kempingi w Umag
Umag

Śródziemnomorskie miasto portowe Umag znajduje się w północnej części Istrii, niedaleko Triestu i Lublany. Piękne plaże i zatoki czekają na Was na kempingach otaczających stare miasto. Wokół przyjaznych rodzinom plaż znajdziesz nie tylko możliwości rekreacyjne, ale także ekscytujące zajęcia sportowe.

Kemping w Novigrad
Novigrad

Romantyczny rybacki Novigrad położony jest w północnej części półwyspu Istria. Podczas spaceru po urokliwym starym mieście, można korzystać z licznych małych kawiarni, barów i restauracji oferujących wiele przysmaków i zanurzyć się w niepowtarzalny urok chorwackiej śródziemnomorskiej atmosfery.

Kempingi we Vrsar
Vrsar

Vrsar znajduje się w regionie Istria, pomiędzy Porec i Rovinj. To średniowieczne miasto nie jest już tajemnicą wśród koneserów Chorwacji. W okolicach Vrsaru na kąpiących się czekają ukryte zatoczki i żwirowe plaże.

Niektóre z naszych najlepszych kempingów w Istrii

Camping Zaton Holiday Resort
Nin - dowiedz się więcej
Istra Premium Camping Resort
Funtana - dowiedz się więcej