Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.

Kempingi w Novigrad

Romantyczna wioska rybacka Novigrad położona jest w północnej części półwyspu Istria, pomiędzy miastem Umag na północy i południową częścią Poreč.  Podczas spaceru po urokliwym starym mieście, można korzystać z licznych małych kawiarni, barów i restauracji oferujących wiele przysmaków i zanurzyć się w niepowtarzalny urok chorwackiej śródziemnomorskiej atmosfery.

Odkryj nasze najlepsze kempingi w Novigrad

Aminess Maravea Camping Resort
Dowiedz się więcej
Camping Aminess Sirena
Dowiedz się więcej
Camping Kastanija
Dowiedz się więcej

Inne popularne miasta w pobliżu Novigrad

Kempingi w Medulin
Medulin

Medulin położony jest w południowej Istrii. Wzdłuż tętniącej życiem nadmorskiej promenady, która zachęca do spacerów, położonych jest wiele restauracji, barów i sklepików. Wspaniałe plaże, zaciszne zatoczki i krystalicznie czyste morze czekają na wczasowiczów.

Kempingi we Vrsar
Vrsar

Vrsar znajduje się w regionie Istria, pomiędzy Poreč i Rovinj. To średniowieczne miasto nie jest już tajemnicą wśród koneserów Chorwacji. W okolicach Vrsaru na kąpiących się czekają ukryte zatoki, łagodnie opadające żwirowe plaże i krystalicznie czyste skaliste tereny.

Kempingi w Umag
Umag

Śródziemnomorskie miasto portowe Umag położone jest w północnej Istrii, niedaleko Triestu i Lublany. Piękne plaże i zatoki czekają na Was na kempingach otaczających miasto. Wokół przyjaznych rodzinom plaż znajdziesz nie tylko możliwości rekreacyjne, ale także ekscytujące zajęcia sportowe.

Kempingi w Rovinj
Rovinj

Położony na zachodnim wybrzeżu Istrii, Rovinj jest dziś jednym z najbardziej rozwiniętych ośrodków turystycznych w Chorwacji. Znane jest jako jedno z najbardziej malowniczych i romantycznych miasteczek nad Adriatykiem. Zachwycą Was również 22 wyspy, przyjemny śródziemnomorski klimat, starannie zagospodarowane tereny zielone, czystość i porządek na ulicach!

Kempingi w Poreč
Poreč

Miasto Poreč położone jest w północno-zachodniej Istrii. Odkryjcie kulturalne zabytki i pozwólcie się oczarować temu miastu. Plaże zachęcają do kąpieli zarówno młodszych i starszych. Jeśli chcesz spędzić wakacje aktywnie, na plażach czeka na Ciebie szeroka oferta sportów i zajęć.

Niektóre z naszych najlepszych kempingów w Istrii

Camping Zaton Holiday Resort
Nin - dowiedz się więcej
Istra Premium Camping Resort
Funtana - dowiedz się więcej