Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.

Kempingi w Sirmione

Wyjątkowe położenie w samym środku południowego brzegu, na wąskim półwyspie, sprawia, że Sirmione jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc nad jeziorem Garda. Tu możesz udać się na spacer wzdłuż głównej ulicy Corso Vittorio Emanuele i Piazza Carducci, które tworzą centrum malowniczego starego miasta.

Odkryj nasze najlepsze kempingi w Sirmione

Camping The Garda Village
Dowiedz się więcej
Camping San Francesco
Dowiedz się więcej
Camping Tiglio
Dowiedz się więcej

Inne popularne miasta w pobliżu Sirmione

Peschiera del Garda
Kempingi w Peschiera del Garda

Peschiera del Garda znajduje się na południowym brzegu jeziora Garda i jest otoczona łąkami i lasami. Miejsce składa się z trzech zamieszkałych wysp. Najlepszym sposobem na poznanie wyjątkowej atmosfery miasta jest spacer po starym mieście, które rozciąga się na jednej z wysp i jest zdominowane przez fortecę.

Bardolino
Kempingi w Bardolino

Miasteczko Bardolino znane jest z popularnego czerwonego wina, które uprawiane jest w tym regionie. Tu szybko znajdziesz się pośród winnic i gajów oliwnych. Wakacje w Bardolino ucieszą nie tylko koneserów wina i amatorów kąpieli, ale także urlopowiczów w SPA.

San Felice del Benaco
Kempingi w San Felice del Benaco

San Felice del Benaco oferuje swoim gościom wspaniały widok. Główne miasto położone jest około 2 kilometry nad jeziorem Garda. Stąd drogami można dotrzeć do pięknych zatok kąpielowych. Największa wyspa jeziora Garda, Isola del Garda, znajduje się bezpośrednio przed brzegiem jeziora San Felice.

Lazise
Kempingi w Lazise

Położone na wschodnim brzegu jeziora Garda, Lazise jest jednym z najbardziej popularnych miejsc wypoczynkowych. Zabytkowe centrum i piękne jezioro dodają miastu jeszcze więcej uroku, a atrakcje wodne i parki rozrywki przyciągają rodziny z całego świata.