Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.

Kempingi w Peschiera del Garda

Peschiera del Garda znajduje się na południowym brzegu jeziora Garda i jest otoczona łąkami i lasami. Miejsce składa się z trzech zamieszkałych wysp. Najlepszym sposobem na poznanie wyjątkowej atmosfery miasta jest spacer po starym mieście, które rozciąga się na jednej z wysp i jest zdominowane przez potężną fortecę.

Odkryj nasze najlepsze kempingi w Peschiera del Garda

Camping Bella Italia
Dowiedz się więcej
Camping Del Garda
Dowiedz się więcej
San Benedetto Camping Relais
Dowiedz się więcej
Camping Butterfly
Dowiedz się więcej
Camping del Garda Village and Camping
Dowiedz się więcej
Camping Gasparina
Dowiedz się więcej
Camping hu Altomincio Village
Dowiedz się więcej
Camping Eurocamping Pacengo
Dowiedz się więcej

Inne popularne miasta w pobliżu Peschiera del Garda

Sirmione
Kempingi w Sirmione

Wyjątkowe położenie na wąskim półwyspie, sprawia, że Sirmione jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc nad jeziorem Garda. Tu możesz udać się na spacer wzdłuż głównej ulicy Corso Vittorio Emanuele i Piazza Carducci, które tworzą centrum malowniczego starego miasta.

Bardolino
Kempingi w Bardolino

 Jeśli odkryjesz obszar Bardolino, szybko znajdziesz się pośród winnic i gajów oliwnych, z których znany jest ten region. Jednak Bardolino zachwyca nie tylko koneserów wina i amatorów kąpieli, ale także urlopowiczów korzystających z uzdrowisk.

San Felice del Benaco
Kempingi w San Felice del Benaco

San Felice del Benaco oferuje swoim gościom wspaniały widok. Główne miasto położone jest około 2 kilometry nad jeziorem Garda. Stąd drogami można dotrzeć do pięknych zatok kąpielowych. Największa wyspa jeziora Garda, Isola del Garda, znajduje się bezpośrednio przed brzegiem jeziora San Felice.

Lazise
Kempingi w Lazise

Położone na wschodnim brzegu jeziora Garda, Lazise jest jednym z najbardziej popularnych miejsc wypoczynkowych. Zabytkowe centrum i piękne jezioro dodają miastu jeszcze więcej uroku, a atrakcje wodne i parki rozrywki przyciągają rodziny z całego świata.