Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.

Kempingi w San Felice del Benaco

San Felice del Benaco, połozone na wzgórzach, oferuje swoim gościom wspaniały widok. Główne miasto położone jest około 2 kilometry nad jeziorem Garda. Stąd drogami można dotrzeć do pięknych zatok kąpielowych. Największa wyspa jeziora Garda, Isola del Garda, znajduje się bezpośrednio przed brzegiem jeziora San Felice.

Odkryj nasze najlepsze kempingi w San Felice del Benaco

Camping La Gardiola
Dowiedz się więcej
Camping Europa Silvella
Dowiedz się więcej
Camping Vacanze Glamping Boutique
Dowiedz się więcej
Weekend Glamping Resort
Dowiedz się więcej

Inne popularne miasta w pobliżu San Felice del Benaco

Kempingi w Sirmione
Kempingi w Sirmione

Wyjątkowe położenie w samym środku południowego brzegu, na wąskim półwyspie, sprawia, że Sirmione jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc nad jeziorem Garda. Tu możesz udać się na spacer wzdłuż głównej ulicy Corso Vittorio Emanuele i Piazza Carducci, które tworzą centrum malowniczego starego miasta.

Kempingi w Bardolino
Kempingi w Bardolino

Miasteczko Bardolino znane jest z popularnego czerwonego wina, które uprawiane jest w tym regionie. Tu szybko znajdziesz się pośród winnic i gajów oliwnych. Wakacje w Bardolino ucieszą nie tylko koneserów wina i amatorów kąpieli, ale także urlopowiczów w SPA.

Peschiera del Garda
Kempingi w Peschiera del Garda

Peschiera del Garda znajduje się na południowym brzegu jeziora Garda i jest otoczona łąkami i lasami. Miejsce składa się z trzech zamieszkałych wysp. Najlepszym sposobem na poznanie wyjątkowej atmosfery miasta jest spacer po starym mieście, które rozciąga się na jednej z wysp i jest zdominowane przez fortecę.

Kempingi w Lazise
Kempingi w Lazise

Położone na wschodnim brzegu jeziora Garda, Lazise jest jednym z najbardziej popularnych miejsc wypoczynkowych. Zabytkowe centrum i piękne jezioro dodają miastu jeszcze więcej uroku, a atrakcje wodne i parki rozrywki przyciągają rodziny z całego świata.