Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.

Kempingi w Lazise

Położone na wschodnim brzegu jeziora Garda, Lazise jest jednym z najbardziej popularnych miejsc wypoczynkowych. Zabytkowe centrum i piękne jeziora dodają miastu jeszcze więcej uroku, a atrakcje wodne i parki rozrywki przyciągają rodziny z całego świata.

Odkryj nasze najlepsze kempingi w Lazise

Camping Belvedere
Więcej informacji
Camping Piani di Clodia
Więcej informacji
Camping Park Delle Rose
Więcej informacji

Inne popularne miasta w pobliżu miasta Lazise

Peschiera del Garda
Kemping w Peschiera del Garda

Peschiera del Garda leży na południowym brzegu jeziora Garda i jest otoczona łagodnymi łąkami i lasami. Najlepszym sposobem na poznanie wyjątkowej atmosfery miasta jest spacer po starym mieście, które rozciąga się na jednej z wysp i jest zdominowane przez potężną fortecę.

Sirmione
Kemping w Sirmione

Wyjątkowe położenie w samym środku południowego brzegu, na wąskim półwyspie, sprawia, że Sirmione jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc nad jeziorem Garda. Warto wybrać się na spacer wzdłuż głównej ulicy Corso Vittorio Emanuele i Piazza Carducci, które tworzą centrum malowniczego starego miasta. 


San Felice del Benaco
Kempingi w San Felice del Benaco

San Felice del Benaco oferuje swoim gościom wspaniały widok. Główne miasto położone jest około 2 kilometry nad jeziorem Garda. Stąd drogami można dotrzeć do pięknych zatok kąpielowych. Największa wyspa jeziora Garda, Isola del Garda, znajduje się bezpośrednio przed brzegiem jeziora San Felice.

Bardolino
Kemping w Bardolino

Mała miejscowość Bardolino znana jest z popularnego czerwonego wina, które uprawiane jest w okolicy. Jeśli odkryjesz obszar Bardolino, szybko znajdziesz się pośród winnic i gajów oliwnych. Jednak wakacje w Bardolino zachwycają nie tylko koneserów wina i amatorów kąpieli, ale także urlopowiczów w SPA.