Kontakt z nami
info@lux-camp.pl

Informacje na temat Koronawirusa.

Aktualnie monitorujemy bieżącą sytuację i staramy się informować Państwa na bieżąco.

Aktualizacja: 12-08-2020

Gdzie mogę uzyskać więcej informacji?

W każdej chwili można uzyskać informacje od oficjalnych władz kraju macierzystego. We wszystkich sprawach związanych z podróżowaniem zaleca się kontakt z WHO lub Ministerstwem Spraw Zagranicznych. (Przycisk poniżej).

Linki do stron internetowych pozostałych biur macierzystych:

Niemcy Irlandia Szwajcaria Dania 

Wielka Brytania Węgry Austria 

Polska Francja Włochy


Pytania i odpowiedzi na temat Koronawirusa.

Corona Voucher

Jeśli anulujemy Państwa wyjazd, ponieważ kemping nie może zostać otwarty z powodu kryzysu związanego z koronawirusem, otrzymają Państwo voucher na kwotę wpłaconych środków, który pozwoli na późniejszą rezerwację kolejnego urlopu u nas. Voucher jest ważny przez rok od daty wystawienia i może być wykorzystany na wszystkich kempingach w naszej ofercie.

Informacje o sposobie realizacji vouchera przekażemy Państwu w kolejności według daty przyjazdu.  Jeśli dotyczy to Państwa rezerwacji, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu przyjazdu. Wspólnie z Państwem sprawdzimy, czy możemy dokonać ponownej rezerwacji w innym miejscu lub czy możemy zaoferować Państwu voucher.

Holenderski Fundusz Gwarancyjny SGR gwarantuje wydanie vouchera, dzięki czemu Państwa środki pieniężne są bezpieczne. Oznacza to, że w przypadku niewypłacalności, wartość bonu zostanie zrefundowana.

Co zrobić, jeśli zdecyduję się na samodzielne anulowanie rezerwacji?

Wszystkie podróże podlegają normalnym warunkom rezerwacji, a w przypadku anulacji obowiązują opłaty zgodne z regulaminem. Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy zmianie rezerwacji, prosimy o kontakt mailowy. Wspólnie możemy sprawdzić, czy i na jakich warunkach możemy zmienić rezerwację Państwa urlopu zgodnie z Państwa życzeniem. Mamy duży wybór kempingów w całej Europie i dlatego jesteśmy pewni, że możemy zaoferować Państwu dobrą alternatywę w późniejszym terminie.