Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
022 116 81 07
Poczuj zew natury na kempingu Omisajl...
Niedaleko historycznego miasteczka Omisajl, w spokojnej zatoce Pusca znajduje się kemping Omisajl na terenie ponad 8 ha wśród wegetacji śródziemnomorskiej. Wyspa z łatwością osiągalna drogą morską jest idealnym miejscem na ucieczkę od codziennego zgiełku. Uroki natury, spokój kempingu i liczne historyczne ciekawostki regionu szybko zarezerwują Ci idealne wakacje!
Informacja

Kemping Omisajl na wyspie Pag

Dlaczego powinieneś wybrać ten kemping?

  • luksusowe i przestrzenne domki,
  • liczne wysoko cenione lokale gastronomiczne,
  • bezpośredni dostęp do plaży,
  • malownicze okolice i liczne wysepki.

Basen, plaża i inne udogodnienia

Kemping ma ogromną zaletę położenia na wybrzeżu z bezpośrednim dostępem do plaży. Bujna przyroda otaczająca miejsca do leżakowania sprawiają, że wyciągniesz maksymalną przyjemność z Twojego wypoczynku. Przejdź się na spacer wzdłuż wybrzeża, by zaczerpnąć morskiego powietrza. Przyjemny basen na kempingu da Ci chłodne orzeźwienie i pozwoli wypluskać się Twoim maluchom w czystej wodzie. Dodatkowo, na kempingu czeka na Ciebie ogromne pole golfowe, podzielone dla bardziej doświadczonych i dla młodszych stażem. Szeroka oferta dodatkowych animacji prowadzonych przez animatorów oraz licznych sportów, zapewni Tobie i Twoim najbliższym rozwijającą rozrywkę przez cały pobyt.

Restauracja, bary i sklepy

Daj się ponieść Twoim kubkom smakowym w okolicznych restauracjach lub na kempingu. Restauracja z tarasem panoramicznym oferuje przepyszne potrawy kuchni śródziemnomorskiej. Przyjemna, rodzinna atmosfera sprawi, że wyjdziesz z posiłku rozluzowany i szczęśliwy. Bar na basenie to idealne miejsce na relaks. Nowoczesny design, sympatyczny personel i przyjemna muzyka wprowadzą Cię w świat wakacji i całkowitego farniente.