Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
022 116 81 07
Odległość do
Morze, 200 m
Grill dozwolony
Gazowy i elektryczny
Camping Porton Biondi wita!
Śródziemnomorski ciepły klimat, relaks na leżaku w cieniu sosen, niespieszny styl życia, a wieczorem do kolacji kieliszek wyśmienitego wina... Tak może wyglądać wymarzony urlop na kempingu! Gdzie? W chorwackiej Istrii, na Campingu Porton Biondi. Domki kempingowe położone są na powierzchni 11 hektarów, łącznie dając zakwaterowanie ok. 1200 osobom. Każdy luksusowy namiot czy bungalow położony jest w pięknych okolicznościach przyrody, oferując sposobność błogiego odpoczynku. Lux-Camp proponuje luksusowe miejsce campingowe w dobrej cenie.
Odległość do
Morze, 200 m
Grill dozwolony
Gazowy i elektryczny
Ogólne
Języki używane
Angielski, Niemiecki, Włoski
Grill dozwolony
Gazowy i elektryczny
Odległość do
Morze, 200 m
Informacja
Dodatkowe usługi
Ogólne
Języki używane
Angielski, Niemiecki, Włoski
Grill dozwolony
Gazowy i elektryczny
Odległość do
Morze, 200 m

CAMPING PORTON BIONDI W ISTRII

Dlaczego Camping Porton Biondi to idealne miejsce wakacyjnego wypoczynku?

Najważniejsze powody, dla których warto się wybrać na kemping Porton Biondi:

  • kemping jest otoczony pięknym lasem sosnowym,
  • bezpośredni dostęp do plaży,
  • tuż obok urokliwego miasta Rovinj,
  • restauracja i sklepy,
  • rozrywka dla całej rodziny,
  • miła wakacyjna atmosfera,
  • wspaniałe potrawy kuchni tradycyjnej,
  • ustronne i spokojne miejsce idealne dla rodzin z dziećmi.

Restauracje, bary i zakupy

Do Twojej dyspozycji na terenie kempingu znajduje się restauracja, gdzie posmakować można charakterystycznych potraw kuchni śródziemnomorskiej, a także sklepy: minimarket oraz sklepik z owocami i warzywami. Różnorodne punkty handlowe i gastronomiczne mieszczą się w pobliskim Rovinj. Kemping jest atrakcyjnie położony oraz posiada wiele ciekawych udogodnień dla całej rodziny. Sprawdź bogatą ofertę zakwaterowań na kempingu Porton Biondi i już dzisiaj zarezerwuj wspaniałe zakwaterowanie wakacyjne dla całej rodziny.

Warte zobaczenia w okolicy Campingu Porton Biondi

Z kempingu Porton Biondi z łatwością dotrą Państwo do pobliskiego, oddalonego o niecały kilometr Rovinj - miasteczka, leżącego nad Morzem Adriatyckim, którego jedną trzecią mieszkańców stanowią Włosi. Rovinj pełne jest zabytków architektury, takich jak Brama Portica, Katedra św. Eufemii, Klasztor Franciszkanów czy Kaplica Św. Trójcy. Luksusowy kemping pozwala na codzienne piesze wycieczki do miasteczka, a także dalsze zwiedzanie malowniczego półwyspu Istria.

Najważniejsze udogodnienia kempingu

Kemping Porton Biondi posiada wiele ciekawych udogodnień dla całej rodziny. Znajdziesz tutaj restaurację, bar oraz sklep spożywczy, w którym możesz kupić artykuły spożywcze i sanitarne. Na terenie kempingu znajduje się wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Sprawdź atrakcyjną ofertę zakwaterowań na kempingu Porton Biondi.