Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
022 116 81 07
Grill dozwolony
Centralnie miejsce do grillowania
Poznaj kemping Marina, na ktorym czekają na Ciebie nowe przygody!
Znajdź swoją oazę na kempingu Marina, położonym na niewielkim, ale wyjątkowo urokliwym półwyspie, niedaleko miasteczka Labin. Otoczony malowniczymi plażami oraz ciekawymi miejscami do nurkowania, jest idealnym miejscem dla miłośników podwodnych wrażeń, aktywnych rodzin i gości poszukujących wypoczynku i spokoju.
Grill dozwolony
Centralnie miejsce do grillowania
Ogólne
Grill dozwolony
Centralnie miejsce do grillowania
Informacja
Dodatkowe usługi
Ogólne
Grill dozwolony
Centralnie miejsce do grillowania

Kemping Marina na Istrii

Dlaczego powinieneś wybrać ten kemping?

  • fantastyczna lokalizacja o niesamowitych pejzażach morskich, górskich i przyrodniczych,
  • idealne miejsce do nurkowania oraz dodatkowe usługi specjalnie dla nurków,
  • szerokie przestrzenie między luksusowymi domkami,
  • program animacji dla dzieci oraz specjalnie instalacje i infrastruktura przyjazna najmłodszym.

Raj dla nurków

Jeśli jesteś zapalonym nurkiem, to Marina jest dla Ciebie idealnym miejscem. Jedno z najlepszych center nurkowania służy uczestnikom sprzętem, nauką, radami i dodatkowymi akcesoriami. Piękny widok i położenie nad brzegiem morza sprawi, że nurkowanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Nawet domki na kempingu mają specjalne szafki, by po całodziennym odkrywaniu podwodnych przestworzy, odłożyć cały sprzęt. Basen na kempingu jest skonstruowany z myślą o młodych płetwonurkach, którzy z łatwością mogą zacząć swoją przygodę w basenie tuż przy brzegu morza. Na kempingu możesz zapisać Twoje dzieci na specjalne zajęcia z nurkowania.

Restauracja, bary i sklepy

Na kempingu Marina nie zabraknie Ci niczego. Dostępny jest dla Ciebie sklep spożywczy, bar i pizzeria. Kolejny bar na plaży jest absolutnym hitem, proponując drinki z palemką przy relaksacyjnej muzyce i zapierającym dech w piersiach widoku. Restauracja zaoferuje Ci nieznane Ci do tej pory smaki kuchni chorwackiej. W pizzerii skosztujesz pysznej pizzy przy orzeźwiającym piwie.