Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
022 116 81 07
Witaj na 5-gwiazdkowym kempingu niedaleko miasta Poreć w Chorwacji!
Witaj na luksusowym, 5-gwiazdkowym kempingu na Istrii, który zaskoczy Cię luksusem i szeroką ofertą usług na terenie kempingu oraz wokół kempingu. Całkowicie nowy resort może pochwalić się rodzinnym parkiem wodnym o ponad 1000 m2, 350 metrach zjeżdżalni oraz obszernej przestrzeni przeznaczonej na zabawy wodne dla całej rodziny. Zarezerwuj Twoje miejsce na Istra Premium Resort, by w pełni skorzystać z Twoich wakacji!
Informacja

Kemping Istra Premium Resort na Istrii

Dlaczego powinieneś wybrać ten kemping?

  • całkowicie nowy kemping na malowniczej Istrii,
  • ponad 1000-m2 wodnej radości,
  • szeroka oferta animacji dla dzieci- mini-klub, siłownia, zajęcia fitness i wiele innych,
  • zamknięta strefa zabaw i animacji dla dzieci,
  • program animacji wieczornych, spektakli i koncertów. 

Basen, plaża i inne udogodnienia

Ekscytujący park wodny na kempingu Istra to prawdziwy raj wodny dla Twoich dzieci. Pięć różnorodnych basenów dla małych i dużych, liczne zjeżdżalnie, w tym jedna o wysokości 10 metrów to prawdziwe wyzwanie dla miłośników wody. Odśwież się w basenie lub wygrzej na plaży, oddalonej o kilka metrów od Twojego domku. Niesamowity widok na okoliczne wysepki oraz na miasteczko Vrsar z plaży Val Maro Family Beach na pewno zmiękczy Ci serce. Dodatkowo na terenie kempingu skosztujesz pysznej pizzy w restauracji Grano Duro lub wyśmienitego drinka w barze Mezzino, a w lounge barze rozluźnisz się przy dobrej książce, podczas gdy Twoje dzieci zabawiane będą przez profesjonalną ekipę animatorów.

Atrakcje w regionie

Kemping położony jest na zachodnim wybrzeżu Istrii, tuż przy rybackim miasteczku Funtana. Półwysep ten otoczony jest wieloma mniejszymi wysepkami o malowniczym charakterze zalesionym dębami. Najbliższy port, z którego wypłyniesz w morze, jest tuż u podnóża kempingu, dzięki czemu bez problemu zwiedzisz chorwacki labirynt wysp. Wybierając się w trasę w stronę historycznego Vrsar, zatrzymaj się w parku dinozaurów Dinopark Futuna. Vrsar cieszy się popularnością dzięki parkowi naturystów oraz ogromnymi termami publicznymi.