Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
022 116 81 07
Witaj na kempingu Ossiacher See nad bajkowym jeziorem Ossiacher!
Witaj w absolutnie bajkowym miejscu, gdzie wszystkie Twoje troski odpłyną w dal, a gdzie będziesz mógł całkowicie się rozluźnić i rozkoszować się czasem wolnym. Położony na tarasach jeziora, kemping oferuje niezwykły widok z oferowanych zakwaterowań. Czysta woda, niezwykłe widoki, otoczenie majestatycznych gór- to wszystko, czego potrzebujesz, by w pełni naładować baterie na kolejny rok!
Informacja

Kemping Ossiacher See w Karyntii

Dlaczego powinieneś wybrać ten kemping?

  • malownicze widoki,
  • szeroka sieć tras pieszych lub rowerowych,
  • czysta woda w płytkim jeziorze,
  • komfortowa infrastruktura, by uprzyjemnić Twój pobyt.

Basen, plaża i inne udogodnienia

Pomimo niewielkich rozmiarów, kemping cieszy się powodzeniem wśród rodzin, które uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu. Na kempingu dostępna jest wyśmienita kuchnia w restauracji Campinwirt, serwująca regionalne karynckie dania oraz alpejskie potrawy. Możesz również zamówić dania na wynos, by skorzystać z widoku zachodu słońca i zjeść na pomoście jeziora. By ugotować samemu, wszelkie niezbędne produkty zakupisz w kempingowym markecie. Tuż przy jeziorze skorzystaj z nowej sauny, na której wypełnisz swój wypoczynek gorącym akcentem. Na tutejszych wakacjach nie zabraknie Ci niczego, by spędzić idealne wakacje w gronie rodziny!

Atrakcje w regionie

Ossiacher See to ogromne jezioro o przezroczystej wodzie, w którym nie zabraknie Ci wodnych atrakcji. Oprócz kajakarstwa, kąpieli, rowerów wodnych, spróbuj także nurkowania lub wędkowania. Spłyń kajakiem po niedalekiej Drawie lub przejedź się rowerem po najpiękniejszych ścieżkach rowerowych Karyntii. W okolicy kempingu co roku organizowane są przedstawienia zwierzyny i ptactwa, warte Twojej uwagi. Zabierz swoje dzieci do parku małpek, które same będą chciały się z Tobą bawić. Nie zwlekaj i rezerwuj swoje miejsce z widokiem na góry!