Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.

Luksusowe namioty glampingowe Tendi

Wygoda, komfort i styl! Glamping staje się coraz bardziej popularny wśród tych, którzy chcą spędzić wakacje w komforcie, jednocześnie korzystając ze wszystkich wspaniałych zalet rodzinnego kempingu. Podczas glampingu w namiocie Tendi masz własną kuchnię z kuchenką gazową i lodówką, wygodne łóżka, jednym słowem wszystkie wygody rodzinnych wakacji na kempingu - masz nawet możliwość rezerwacji namiotu z własną łazienką! Tendi znajdziesz na najpopularniejszych kempingach we Francji, Włoszech, Szwecji i Niemczech. Więcej info

Poznaj namioty glampingowe Tendi z LuxCamp

Glamping z Tendi i LuxCamp

Tętniące życiem kempingi, relaks, zabawa w basenach oraz zajęcia przyjazne rodzinie - nie musisz przegapić wspaniałej atmosfery wakacji na kempingu. Z LuxCamp możesz zarezerwować namiot glampingowy i zatrzymać się na najpopularniejszych kempingach w Europie. Tutaj otrzymujesz komfort z dobrze wyposażoną kuchnią, wygodnymi łóżkami i dużą ilością miejsca w namiocie od Tendi.

3 komfortowe namioty do wyboru!

Namioty glampingowe Tendi są solidne, dobrze izolowane i wodoodporne, więc poradzą sobie z każdą pogodą. Są przestronne, mają własną kuchnię, kuchenkę gazową, lodówkę/zamrażarkę i wszystkie niezbędne udogodnienia a także lampy i gniazdka elektryczne. Podczas ciepłych nocy można nocować na werandzie lub delektować się posiłkami i czasem z najbliższymi. Tendi ma trzy różne namioty: namiot Safari, namiot Safari z łazienką i Lodgetent z łazienką.

Najlepsze europejskie kraje na glamping

Namioty Tendi są starannie rozmieszczone na jednych z najbardziej przyjaznych rodzinie, popularnych i pełnych rozrywek kempingach w Europie: we Francji,  w Niemczech, a ponadto, możesz wybrać się na glamping w Szwecji i we Włoszech.