Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.

Potrzebujesz więcej informacji o Twoim zakwaterowaniu?

Co muszę wiedzieć wcześniej o moim zakwaterowaniu? 


W dniu przyjazdu zauważysz, że nasz partner oferuje kilka jednostek tego samego rodzaju zakwaterowania, co ten, który zarezerwowałeś. 

Zdjęcia przedstawione na naszej stronie internetowej są tylko przykładem rodzaju zakwaterowania. Wymiary, układ i wyposażenie mogą się nieznacznie różnić od zakwaterowania pokazanego na zdjęciach, ponieważ różnią się one lokalizacją na różnych kempingach.

Należy również zwrócić uwagę, że niektóre nazwy zakwaterowań zawierają informacje na swój temat. Na przykład: mobile-home 4/6 oznacza, że to zakwaterowanie pozwala na pobyt tylko 4 osób dorosłych i maksymalnie dwójki dzieci (do 12 roku życia). 

W razie wątpliwości, możesz w każdej chwili skontaktować się z naszym zespołem.


Czy mogę przyjechać z większą liczbą osób niż zarezerwowałem? 


Jak wspomniano w momencie dokonywania rezerwacji, Twoje zakwaterowanie jest przeznaczone na określoną maksymalną liczbę osób, która nie może zostać przekroczona ze względu na przepisy bezpieczeństwa na kempingu (wyjątki nie są możliwe).

W związku z tym prosimy, aby nie planować podróży z większą liczbą osób, niż wskazano w dokumentach.

Niemowlęta są również traktowane jako osoby pełnoprawne i są dodawane do liczby mieszkańców.

Prosimy o zarejestrowanie wszystkich osób co najmniej na 2 tygodnie przed przyjazdem za pośrednictwem naszego zespołu obsługi klienta mailem na adres info@lux-camp.pl. Należy pamiętać o podaniu imienia, nazwiska i wieku podróżnych. Może się zdarzyć, że cena podróży wzrośnie wraz z dodaniem kolejnych osób, o czym poinformuje Cię nasz zespół.

Jeśli jednak przyjedziesz z większą liczbą osób niż wskazano, prosimy o wyrozumiałość w przypadku nieprzyjęcia pozostałych osób na kempingu. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności, jak również nie ponosimy kosztów w przypadku konieczności zarezerwowania/ znalezienia miejsc noclegowych dla tych osób.


Gdzie jest moje zakwaterowanie na kempingu? 


Prosimy zwrócić uwagę, że posiadamy zakwaterowania wielu operatorów z różnymi zakwaterowaniem na kempingach. Z tego powodu mamy do dyspozycji różne mapy poszczególnych kempingów.  

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat lokalizacji, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod adresem info@lux-camp.pl, nie zapomnij podać nazwy domku i nazwy kempingu.

Ze względów logistycznych, tylko w momencie przyjazdu na kemping dowiesz się, jaki jest konkretny numer Twojego domku. Niestety, nie będziemy w stanie dostarczyć Ci żadnych informacji na ten temat z wyprzedzeniem.


Dlaczego nie mogę znaleźć mojego zakwaterowania na stronie internetowej kempingu? 


LuxCamp działa jako agent i pośrednik w wynajmie wszystkich oferowanych przez nas zakwaterowania na wszystkich kempingach w całej Europie. Nasi partnerzy dzierżawią działki bezpośrednio od kempingu i instalują tam swoje zakwaterowanie. Może się więc zdarzyć, że Twoje zakwaterowanie nie jest wymienione na stronie internetowej kempingu.


♦ Mamy nadzieję, że rozwialiśmy Twoje wszelkie wątpliwości. Życzymy przyjemnych wakacji! ♦ 

  Jeśli masz więcej pytań, kliknij tutaj, by przejść do listy pytań.